Nagatomo: Galatasaray'da kalmak istiyorum

-
Nagatomo: Galatasaray'da kalmak istiyorum
Inter'den 6 aylığına kiralanan ve performansıyla alkış toplayan Yuto Nagatomo, Galatasaray'da kalmak istediğini açıkladı.

Ara transfer döneminde Inter'den 6 aylığına Galatasaray'a kiralanan ve sarı-kırmızılı ekipteki performansı göz dolduran Yuto Nagatomo, geleceğe dair önemli açıklamalarda bulundu ve Galatasaray'la ilgili konuştu.

Türkiye Gazetesi'ne röportaj veren Nagatomo, kariyerine Galatasaray'da devam etmek istediğini belirterek, "Tabii ki bu sadece benim verebileceğim bir karar değil ama burada çok mutluyum. Eğer şu an karar bana kalsa ve kararı ben verecek olsam yüzde yüz kalmak istiyorum. Burada gerçekten çok mutluyum. Inter ve Galatasaray nasıl bir karar verecek göreceğiz" şeklinde konuştu.

''Sneijder, Mancini ve Melo'yla konuştum''

Galatasaray'a gelmeden önce birkaç kişiyle görüştüğünü ve sarı-kırmızılı takıma gelmekten dolayı pişman olmadığını dile getiren Japon oyuncu, "Sneijder, Mancini ve Melo ile iletişim kurdum ve üçü de Galatasaray'a transfer olmam gerektiğini söyledi. Galatasaray'ın çok büyük bir kulüp olduğunu muhakkak kabul etmem gerektiğini söylediler. İstanbul hakkında çok fazla bilgim yok ama buraya geldikten sonra üçüne de hak verdim. Burası gerçekten çok güzel. İyi ki onlara kulak vermişim" dedi.

''Japonya'da çok popülerim''

Galatasaray'a geldiği günlerde Japon gazetecilerin kendisine gösterdiği ilgiyi değerlendiren Nagatomo, şöyle konuştu;

"Japonya'da çok popülerim. Bu kadar Japon'un gelmesinin sebebi Japonya'da son derece ünlü olmam. Yedi sene Inter'de oynadım, 100'den fazla millî maçım var ve iki Dünya Kupası'nda forma giydim. Orada ilgi odağı olmam çok normal"

Kaynak: GOAL.COM