Dünya Kupası'na dair her şey...

-
Dünya Kupası'na dair her şey...
Dünya Kupası'na dair her şeyi, dünyanın en büyük stadyumu Mackolik'ten takip edebilirsiniz!

14 Haziran'da Rusya-Suudi Arabistan maçı ile başlayacak 2018 Dünya Kupası'na dair her şeyi Mackolik'ten takip edebilirsiniz.

Mackolik sitesi ve uygulamasında maç önü, sırası ve sonrası röportajlar, taraftar görüntüleri ve oyuncu değerlendirmeleri içerikli özel videolara erişim sağlayabilirsiniz.

Maç sayfalarının içinde ise MacPlus sayesinde detaylı oyuncu ve takım istatistikleri, ısı haritaları, ortalama pozisyonlar ve pas ağlarını görüntülemek çok kolay.

Goal Türkiye

Maçların oynanacağı 11 farklı şehirde maçları takip edecek olan toplam 23 Goal muhabiri, an be an yayında olacak.

Her maçın öncesi ve sonrasında değerlendirmeler, uzman yorumları, taraftar coşkusu ve turnuvanın tüm renkleri size bir tık uzaklıkta olacak.

Mesela bu 10 maç asla kaçmaz!

Goal Türkiye ile 64 maçın tamamını canlı anlatım hizmeti ile takip etmek mümkün. 64 maçın da canlı skoru ise her zamanki gibi Mackolik'te sizinle olacak.

Kim daha güçlü? Dev turnuva öncesi 32 takımın değerlendirmesi...

İstatistik lideri: Opta

Her maçın ve oyuncunun istatistiği ise lider istatistik şirketi Opta ile sizlerle buluşacak. Pepe, Quaresma, Muslera, Belhanda ve Dirar gibi Süper Lig yıldızlarının değerlendirmeleri ve turnuvadaki bireysel performanslarını da takip etmek mümkün olacak.

Sitemizdeki maç sayfalarından Opta maç önü fact'lerine ve maç sırasında Goal canlı anlatımlarına erişmek mümkün...