Ólafur Helgi Kristjánsson İzlanda Ólafur Helgi Kristjánsson
Teknik Direktör : Esbjerg fB / İzlanda
DT : 20 Mayıs 1968 ( -, İzlanda )
Ólafur Helgi Kristjánsson

Ólafur Helgi Kristjánsson Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
01.08.2020 -
01.01.2018 17.07.2020
20.06.2016 15.10.2017
01.07.2014 31.12.2015
01.07.2006 04.06.2014
Teknik direktör sayfasında Ólafur Helgi Kristjánsson adlı teknik adamın çalıştırdığı takımı, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Teknik adamın görev aldığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarını turnuva ve sezon bazlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Teknik direktörün günümüze kadar görev aldığı takımlardaki görev süresini görmek isterseniz kariyer sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Sağ üstte yer alan turnuva ve/veya sezonu değiştirmeniz durumunda yaptığınız seçime göre teknik adamın çalıştırdığı takım ve o takımın yaptığınız seçimdeki maç skorları ekranınıza gelecektir.