Şaban Yıldırım Türkiye Şaban Yıldırım
Teknik Direktör : - / Türkiye
DT : 25 Ocak 1970 ( Sakarya, Türkiye )
Şaban Yıldırım

Şaban Yıldırım Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
25.10.2021 06.10.2022
18.12.2020 16.07.2021
04.12.2019 25.07.2020
27.09.2019 04.12.2019
29.03.2019 18.07.2019
03.09.2015 17.11.2016
15.07.2014 09.07.2015
01.08.2013 30.06.2014
09.11.2012 30.07.2013
12.11.2010 17.02.2012
01.08.2006 24.08.2006
11.11.2005 31.05.2006
16.09.2004 31.05.2005
Teknik direktör sayfasında Şaban Yıldırım adlı teknik adamın çalıştırdığı takımı, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Teknik adamın görev aldığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarını turnuva ve sezon bazlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Teknik direktörün günümüze kadar görev aldığı takımlardaki görev süresini görmek isterseniz kariyer sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Sağ üstte yer alan turnuva ve/veya sezonu değiştirmeniz durumunda yaptığınız seçime göre teknik adamın çalıştırdığı takım ve o takımın yaptığınız seçimdeki maç skorları ekranınıza gelecektir.