Dino Skender Hırvatistan Dino Skender
Teknik Direktör - / Hırvatistan
DT : 10 Aralık 1983 ( Osijek, Hırvatistan )
Dino Skender

Dino Skender Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
19.06.2020 08.01.2021
30.03.2019 22.09.2019
13.02.2017 30.03.2019
Teknik direktör sayfasında Dino Skender adlı teknik adamın çalıştırdığı takımı, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Teknik adamın görev aldığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarını turnuva ve sezon bazlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Teknik direktörün günümüze kadar görev aldığı takımlardaki görev süresini görmek isterseniz kariyer sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Sağ üstte yer alan turnuva ve/veya sezonu değiştirmeniz durumunda yaptığınız seçime göre teknik adamın çalıştırdığı takım ve o takımın yaptığınız seçimdeki maç skorları ekranınıza gelecektir.