Ivo Alexis Basay Hatibovic Şili Ivo Alexis Basay Hatibovic
Teknik Direktör - / Şili
DT : 13 Nisan 1966 ( Santiago, Şili )
Ivo Alexis Basay Hatibovic

Ivo Alexis Basay Hatibovic Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
09.10.2018 09.11.2020
16.05.2014 06.02.2015
21.08.2012 05.03.2014
30.08.2011 11.04.2012
01.01.2011 24.08.2011
28.05.2010 31.12.2010
Teknik direktör sayfasında Ivo Alexis Basay Hatibovic adlı teknik adamın çalıştırdığı takımı, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Teknik adamın görev aldığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarını turnuva ve sezon bazlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Teknik direktörün günümüze kadar görev aldığı takımlardaki görev süresini görmek isterseniz kariyer sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Sağ üstte yer alan turnuva ve/veya sezonu değiştirmeniz durumunda yaptığınız seçime göre teknik adamın çalıştırdığı takım ve o takımın yaptığınız seçimdeki maç skorları ekranınıza gelecektir.