Nebojša Vignjević Sırbistan Nebojša Vignjević
Teknik Direktör : FK Liepāja / Sırbistan
DT : 15 Nisan 1968 ( -, Sırbistan )
Nebojša Vignjević

Nebojša Vignjević Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
30.06.2021 -
24.10.2013 01.06.2020
12.09.2012 04.06.2013
05.10.2011 14.02.2012
07.07.2011 27.09.2011
01.01.2009 01.06.2011
Teknik direktör sayfasında Nebojša Vignjević adlı teknik adamın çalıştırdığı takımı, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Teknik adamın görev aldığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarını turnuva ve sezon bazlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Teknik direktörün günümüze kadar görev aldığı takımlardaki görev süresini görmek isterseniz kariyer sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Sağ üstte yer alan turnuva ve/veya sezonu değiştirmeniz durumunda yaptığınız seçime göre teknik adamın çalıştırdığı takım ve o takımın yaptığınız seçimdeki maç skorları ekranınıza gelecektir.