Nicolás Estévez Martínez İspanya Nicolás Estévez Martínez
Teknik Direktör FC Dallas / İspanya
DT : 29 Ocak 1980 ( Valencia, İspanya )
Nicolás Estévez Martínez

Nicolás Estévez Martínez Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
02.12.2021 -
01.07.2017 31.07.2018
27.12.2013 07.04.2014
16.12.2013 26.12.2013
16.07.2013 16.12.2013
01.08.2011 01.07.2013
Teknik direktör sayfasında Nicolás Estévez Martínez adlı teknik adamın çalıştırdığı takımı, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Teknik adamın görev aldığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarını turnuva ve sezon bazlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Teknik direktörün günümüze kadar görev aldığı takımlardaki görev süresini görmek isterseniz kariyer sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Sağ üstte yer alan turnuva ve/veya sezonu değiştirmeniz durumunda yaptığınız seçime göre teknik adamın çalıştırdığı takım ve o takımın yaptığınız seçimdeki maç skorları ekranınıza gelecektir.