Ólafur Davíd Jóhannesson İzlanda Ólafur Davíd Jóhannesson
Teknik Direktör : FH Hafnarfjardar / İzlanda
DT : 30 Haziran 1957 ( Reykjavík, İzlanda )
Ólafur Davíd Jóhannesson

Ólafur Davíd Jóhannesson Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
21.06.2021 -
01.01.2020 31.12.2020
01.11.2014 31.12.2019
01.05.2013 31.12.2013
21.11.2007 31.12.2011
01.01.2003 28.10.2007
Teknik direktör sayfasında Ólafur Davíd Jóhannesson adlı teknik adamın çalıştırdığı takımı, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Teknik adamın görev aldığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarını turnuva ve sezon bazlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Teknik direktörün günümüze kadar görev aldığı takımlardaki görev süresini görmek isterseniz kariyer sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Sağ üstte yer alan turnuva ve/veya sezonu değiştirmeniz durumunda yaptığınız seçime göre teknik adamın çalıştırdığı takım ve o takımın yaptığınız seçimdeki maç skorları ekranınıza gelecektir.