Svatopluk Habanec Çek Cumhuriyeti Svatopluk Habanec
Teknik Direktör : - / Çek Cumhuriyeti
DT : 22 Eylül 1969 ( -, Çek Cumhuriyeti )
Svatopluk Habanec

Svatopluk Habanec Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
01.07.2019 30.09.2020
01.07.2016 21.08.2017
20.08.2012 30.06.2016
19.09.2007 18.08.2012
Teknik direktör sayfasında Svatopluk Habanec adlı teknik adamın çalıştırdığı takımı, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Teknik adamın görev aldığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarını turnuva ve sezon bazlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Teknik direktörün günümüze kadar görev aldığı takımlardaki görev süresini görmek isterseniz kariyer sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Sağ üstte yer alan turnuva ve/veya sezonu değiştirmeniz durumunda yaptığınız seçime göre teknik adamın çalıştırdığı takım ve o takımın yaptığınız seçimdeki maç skorları ekranınıza gelecektir.