Ståle Solbakken Norveç Ståle Solbakken
Teknik Direktör : Norveç / Norveç
DT : 27 Şubat 1968 ( Kongsvinger, Norveç )
Ståle Solbakken

Ståle Solbakken Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
03.12.2020 -
21.08.2013 10.10.2020
01.07.2012 06.01.2013
01.07.2011 12.04.2012
01.01.2006 30.06.2011
01.07.2002 31.12.2005
Teknik direktör sayfasında Ståle Solbakken adlı teknik adamın çalıştırdığı takımı, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Teknik adamın görev aldığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarını turnuva ve sezon bazlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Teknik direktörün günümüze kadar görev aldığı takımlardaki görev süresini görmek isterseniz kariyer sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Sağ üstte yer alan turnuva ve/veya sezonu değiştirmeniz durumunda yaptığınız seçime göre teknik adamın çalıştırdığı takım ve o takımın yaptığınız seçimdeki maç skorları ekranınıza gelecektir.