Tomas Oral Almanya Tomas Oral
Teknik Direktör : - / Almanya
DT : 24 Nisan 1973 ( Ochsenfurt, Almanya )
Tomas Oral

Tomas Oral Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
11.03.2020 30.06.2021
02.04.2019 30.06.2019
01.07.2016 04.12.2016
18.05.2015 11.04.2016
18.02.2014 19.09.2014
10.11.2011 27.05.2013
01.07.2010 30.06.2011
Teknik direktör sayfasında Tomas Oral adlı teknik adamın çalıştırdığı takımı, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Teknik adamın görev aldığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarını turnuva ve sezon bazlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Teknik direktörün günümüze kadar görev aldığı takımlardaki görev süresini görmek isterseniz kariyer sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Sağ üstte yer alan turnuva ve/veya sezonu değiştirmeniz durumunda yaptığınız seçime göre teknik adamın çalıştırdığı takım ve o takımın yaptığınız seçimdeki maç skorları ekranınıza gelecektir.