Taner Taşkın Türkiye Taner Taşkın
Teknik Direktör : Tuzla Spor Kulübü / Türkiye
DT : 27 Ekim 1972 ( İzmir, Türkiye )
Taner Taşkın

Taner Taşkın Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
24.02.2021 -
03.03.2020 25.01.2021
13.11.2019 27.02.2020
25.04.2019 31.05.2019
21.06.2018 28.01.2019
18.01.2018 20.03.2018
01.01.2017 30.10.2017
01.08.2016 31.12.2016
01.07.2015 30.06.2016
21.10.2014 06.11.2014
06.04.2012 20.10.2014
19.02.2009 31.05.2011
Teknik direktör sayfasında Taner Taşkın adlı teknik adamın çalıştırdığı takımı, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Teknik adamın görev aldığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarını turnuva ve sezon bazlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Teknik direktörün günümüze kadar görev aldığı takımlardaki görev süresini görmek isterseniz kariyer sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Sağ üstte yer alan turnuva ve/veya sezonu değiştirmeniz durumunda yaptığınız seçime göre teknik adamın çalıştırdığı takım ve o takımın yaptığınız seçimdeki maç skorları ekranınıza gelecektir.