Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Pont-l'Évêque Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
28.01
Pont-l'Évêque
1 - 3
18.02
Pont-l'Évêque
0 - 2
24.03
Pont-l'Évêque
5 - 1
31.03
Hérouville-Saint-Clair B
3 - 1
08.09
Honfleur
1 - 1
22.09
Pont-l'Évêque
5 - 1
19.10
Hérouville-Saint-Clair B
2 - 2
17.11
Chemin Vert
0 - 3
01.12
Pont-l'Évêque
7 - 3
15.12
Muance
1 - 1
01.02
Verson B
v
09.02
Pont-l'Évêque
v
02.03
Pont-l'Évêque
v
10.09
Honfleur
1 - 1
28.01
Honfleur
1 - 0
18.02
Honfleur
0 - 3
24.03
Honfleur
3 - 0
08.09
Honfleur
1 - 1
22.09
Hérouville-Saint-Clair B
1 - 2
06.10
Honfleur
2 - 0
19.10
Thaon Bretteville II
2 - 1
03.11
Honfleur
2 - 2
15.12
Chemin Vert
0 - 2
26.01
Honfleur
v
09.02
Honfleur
v
02.03
Troarn
v
Pont-l'Évêque - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
3
%50
Beraberlik
3
%50
Mağlubiyet
0
%0
2
%100
0
%0
0
%0
Honfleur - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
3
%50
Beraberlik
2
%33
Mağlubiyet
1
%17
2
%67
0
%0
1
%33
Pont-l'Évêque - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
6
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
2
%100
0
%0
Honfleur - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
6
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
3
%100
0
%0
Pont-l'Évêque - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%50
xx
3
%50
x2
0
%0
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%100
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Honfleur - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%17
xx
2
%33
x2
3
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%67
0
%0
1
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Pont-l'Évêque - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Honfleur - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



