Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Seclin Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
11.02
Seclin
2 - 0
18.02
Croix II
4 - 2
25.02
Leers
1 - 0
03.03
Seclin
5 - 2
10.03
Saint-Pol-sur-Ternoise
2 - 0
24.03
Seclin
4 - 0
07.04
Calonne-Ricouart
2 - 2
28.04
Seclin
2 - 0
05.05
Meurchin
1 - 3
12.05
Anstaing
0 - 0
08.09
Seclin
v
01.03
Provin US
v
18.02
District d'Isbergues
1 - 1
25.02
District d'Isbergues
2 - 1
10.03
District d'Isbergues
2 - 2
17.03
Saint-Pol-sur-Ternoise
3 - 4
24.03
Linselles
3 - 1
30.03
Meurchin
3 - 0
07.04
Roncq
0 - 1
28.04
Béthune B
1 - 1
05.05
District d'Isbergues
1 - 2
12.05
Marles les Mines
3 - 2
08.09
District d'Isbergues
v
District d'Isbergues - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
5
%38
Beraberlik
3
%23
Mağlubiyet
5
%38
3
%43
1
%14
3
%43
Seclin - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
District d'Isbergues - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Seclin - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%57
xx
3
%21
x2
3
%21
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
6
%86
1
%14
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
District d'Isbergues - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%38
xx
3
%23
x2
5
%38
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%43
1
%14
3
%43
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Seclin - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
District d'Isbergues - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



