Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Stains Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
23.10
Stains
2 - 2
05.11
Vaires
3 - 2
13.11
Stains
2 - 2
27.11
Saint-Ouen-l'Aumône II
2 - 1
04.12
Stains
2 - 3
11.12
Val D'Europe
0 - 0
15.01
Stains
1 - 1
22.01
Le Blanc-Mesnil II
1 - 2
05.02
Stains
2 - 1
12.02
Salésienne Paris
2 - 3
28.05
Torcy II
v
04.06
Stains
v
08.10
Stains
v
23.10
Val D'Europe
2 - 4
06.11
Montfermeil
1 - 0
13.11
Torcy II
2 - 1
27.11
Val D'Europe
0 - 4
04.12
Les Lilas II
3 - 1
11.12
Val D'Europe
0 - 0
15.01
Olympique Pantin
1 - 1
22.01
Val D'Europe
1 - 1
05.02
Val D'Europe
1 - 1
12.02
Garges
5 - 2
28.05
Val D'Europe
v
04.06
Salésienne Paris
v
Stains - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%38
Beraberlik
4
%31
Mağlubiyet
4
%31
3
%43
3
%43
1
%14
Val D'Europe - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
5
%38
Mağlubiyet
8
%62
0
%0
2
%29
5
%71
Stains - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Val D'Europe - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Stains - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%38
xx
4
%31
x2
4
%31
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%43
3
%43
1
%14
0
%0
0
%0
0
%0
Val D'Europe - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%62
xx
5
%38
x2
0
%0
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%29
5
%71
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Stains - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Val D'Europe - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



