Bonner SC
Bonner SC
  • 1. FC Bocholt
  • 1. FC Frankfurt
  • 1. FC M'gladbach
  • 1. FC Merseburg
  • 1860 Münih II
  • 1880 Wasserburg
  • Abtswind
  • Ahlerstedt / Ottendorf
  • Ahrweiler BC
  • Alemannia Waldalgesheim
  • Alfter
  • Altenholz
  • Altona 93
  • Ammerthal
  • An der Fahner Höhe
  • Ansbach
  • Arminia Hannover
  • Arminia Ludwigshafen
  • Arnstadt
  • ASC Dortmund
  • Astoria Walldorf II
  • ASV Neumarkt
  • ATSV Erlangen
  • Auerbach
  • Auersmacher
  • Aumund-Vegesack
  • Backnang
  • Barmbek-Uhlenhorst
  • Barockstadt Fulda-Lehn.
  • Baunatal
  • Bayern Alzenau
  • Bayern Hof
  • BCV Glesch / Paffendorf
  • Bergisch Gladbach
  • Bersenbrück
  • Bietigheim-Bissingen
  • Bischofswerdaer FV
  • Blau-Weiß 90 Berlin
  • Blau-Weiß Friesdorf
  • Blau-Weiß Königsdorf
  • Blau-Weiß Zorbau
  • Blumenthaler SV
  • Bonner SC
  • Bordesholm
  • Borgfeld
  • BoRusya Freialdenhoven
  • Bövinghausen
  • Bramfelder SV
  • Bremer SV
  • Brinkumer SV
  • Bruchsal
  • BSC Süd 05
  • BTS Neustadt
  • Buchholz
  • Buchonia Flieden
  • Budissa Bautzen
  • BW Lohne
  • BW Schwalbe Tündern
  • Carl Zeiss Jena II
  • CFC Hertha
  • CfR Pforzheim
  • Cham
  • Concordia
  • Cronenberger SC
  • Curslack-Neuengamme
  • Dachau
  • Dassendorf
  • Deisenhofen
  • Delbrücker SC
  • Deutz
  • Diefflen
  • Dietkirchen
  • DJK Bamberg
  • Donaustauf
  • Dornbreite Lübeck
  • Dudenhofen
  • Düren Merzenich
  • Düsseldorf West
  • Dynamo Schwerin
  • Eckernförder SV
  • Eddersheim
  • Eichede
  • Eilenburg
  • Eilendorf
  • Eimsbütteler TV
  • Einheit Rudolstadt
  • Einheit Wernigerode
  • Eintracht Bamberg
  • Eintracht Celle
  • Eintracht Frankfurt II
  • Eintracht Hohkeppel
  • Eintracht Mahlsdorf
  • Eintracht Northeim
  • Eintracht Stadtallendorf
  • Eintracht Trier
  • Eisbachtal
  • Eltersdorf
  • Elversberg II
  • Emmelshausen
  • Ennepetal
  • Eppelborn
  • Erlbach
  • Erndtebrück
  • ESC Geestemünde
  • Eutiner SV
  • FC 1906 Erlensee
  • FC Eintracht Rheine
  • FC Gießen
  • FC Grimma
  • FC Holzhausen
  • Fernwald
  • Finnentrop / Bamenohl
  • Fortuna Köln II
  • Frechen
  • Freiberg
  • Freiburger FC
  • Frisia 03 Risum-Lindholm
  • FSV Duisburg
  • FT Braunschweig
  • FV Bad Vilbel
  • FV Engers 07
  • Garching
  • Gebenbach
  • Geesdorf
  • Germania Egestorf
  • Germania Ratingen
  • Gievenbeck
  • Gifhorn
  • Ginsheim
  • Gonsenheim
  • Göppinger SV
  • Greifswalder SV
  • Großbardorf
  • Gundelfingen
  • Gütersloh
  • GW Siebenbäumen
  • Habenhauser FV
  • Hadamar
  • Hagen / ​Uthlede
  • Hallbergmoos-Goldach
  • Hamburger SV III
  • Hamm United
  • Hammer SpVgg
  • Hanau 93
  • Hankofen-Hailing
  • Hansa Rostock II
  • Harksheide
  • Hassia Bingen
  • Hastedt
  • HEBC
  • Heeslinger SC
  • Heider SV
  • Hemelingen
  • Hennef 05
  • Hertha Wiesbach
  • Hertha Zehlendorf
  • Hessen Dreieich
  • Hilden
  • Hollenbach
  • Holzwickeder SC
  • Homberg
  • HSC Hannover
  • Husumer SV
  • Hünfelder SV
  • Hürth
  • Ilshofen
  • Ingolstadt II
  • Inter Türkspor Kiel
  • International Leipzig
  • Ismaning
  • Jägersburg
  • Jahn Dinslaken-Hiesfeld
  • Jahn Regensburg II
  • Kaan-Marienborn
  • Kaiserslautern II
  • Karbach
  • Karlburg
  • Kickers Emden
  • Kilia
  • Kirchanschöring
  • Kirchberg
  • Kleve
  • Koblenz
  • Komet Arsten
  • Kornburg
  • Kottern
  • Kray
  • Krieschow
  • Kronshagen
  • Landsberg
  • Leher TS
  • Linx
  • Lohbrügge
  • Lok Stendal
  • Lörrach-Brombach
  • LSK Hansa
  • Ludwigsfelder FC
  • Lupo-Martini
  • Lübeck II
  • Makkabi
  • Martinroda
  • Mechtersheim
  • Mecklenburg Schwerin
  • Meerbusch
  • Meiendorfer SV
  • Meinerzhagen
  • Memmingen
  • Monheim
  • Morlautern
  • MSV 1919 Neuruppin
  • MSV Düsseldorf
  • Mutschelbach
  • Mülheim-Kärlich
  • Neckarsulmer SU
  • Neuhof
  • Neustrelitz
  • Niendorfer TSV
  • Nördlingen
  • Nöttingen
  • Oberachern
  • Oberlausitz
  • Oberneuland
  • Offenburger FV
  • Oldenburger SV
  • Optik Rathenow
  • OSC Bremerhaven
  • Osdorf
  • Paderborn II
  • Paloma
  • Pampow
  • Pansdorf
  • Papenburg
  • Pattensen
  • Pesch
  • Pfeddersheim
  • Pirmasens
  • Plauen
  • Preußen Münster II
  • Preußen Reinfeld
  • Pullach
  • Ramlingen/Ehlershausen
  • Ravensburg
  • Reutlingen
  • Rielasingen-Arlen
  • Rosenheim
  • Rostocker FC
  • Rot-Weiß Erfurt
  • Rot-Weiß Walldorf
  • Rotenburger SV
  • Röchling Völklingen
  • RSV Eintracht
  • Rugenbergen
  • Salmrohr
  • Sand
  • Sandhausen II
  • SC Feucht
  • SC Freital
  • SC St. Tönis
  • SC Velbert
  • Schalding-Heining
  • Schermbeck
  • Schonnebeck
  • Schott Mainz
  • Schöningen
  • Schwaben Augsburg
  • Schwabmünchen
  • Schwachhausen
  • Schwarz-Weiß Essen
  • Seligenporten
  • SF Baumberg
  • SF Hamborn
  • SF Niederwenigern
  • SFL Bremerhaven
  • Siegburger SV
  • Sonnenhof Grossaspach
  • Sonsbeck
  • Spelle-Venhaus
  • Speyer
  • Spfr. Dorfmerkingen
  • Sportfreunde Lotte
  • Sportfreunde Siegen
  • Sprockhövel
  • SSVg Velbert
  • Staaken
  • Sterkrade-Nord
  • Stern
  • Strausberg
  • Stuttgarter Kickers
  • Süderelbe
  • SV Breinig
  • SV Steinbach
  • SV Tasmania 1973
  • SV Zeilsheim
  • SVG Göttingen
  • TB Uphusen
  • Todesfelde
  • Torgelower FC Greif
  • TSB Flensburg
  • TSV Sasel
  • TSV Steinbach II
  • TuRU 1880 Düsseldorf
  • TuS Haltern
  • TuSpo Surheide
  • Türk Gücü Friedberg
  • Türkiye
  • Türkspor Augsburg
  • TVD Velbert
  • Uerdingen
  • Union Bremen
  • Union Fürstenwalde
  • Union Nettetal
  • Union Neumünster
  • Union Sandersdorf
  • Union Tornesch
  • Unter-Flockenbach
  • Vatan Spor
  • Vatan Sport
  • VfL Halle
  • VfL Oldenburg
  • Vichttal
  • Victoria Clarholz
  • Victoria Hamburg
  • Victoria Seelow
  • Viktoria Arnoldsweiler
  • Viktoria Griesheim
  • Villingen
  • Vilzing
  • Vreden
  • Wacker Nordhausen
  • Waldgirmes
  • Wattenscheid 09
  • Wegberg-Beeck
  • Weiche Flensburg II
  • Weiden
  • Weidenhausen
  • Werder Bremen III
  • Wesseling-Urfeld
  • Westerhausen
  • Westfalia Herne
  • Westfalia Rhynern
  • Wolfenbüttel
  • Woltmershausen
  • Wormatia Worms
  • Würzburger FV
Ülke: Almanya , Stadyum: Sportpark Nord , Kapasite: 10164 , Teknik Direktör:  D. Zillken

Bonner SC 2022/2023 P. Durumu

# Takım O +/- G B M A Y Av P Son 5
1 Glesch / Paff. Glesch / Paff. GLP 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
2 Bergisch Gladb Bergisch Gladb BGL 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
3 BW Friesdorf BW Friesdorf BWF 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
4 Königsdorf Königsdorf KOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
5 Bonn Bonn BON 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
6 Freialdenhoven Freialdenhoven BFR 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
7 Eintracht Eintracht EHK 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
8 F. Köln II F. Köln II FK2 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
9 Frechen Frechen FRE 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
10 Hennef Hennef HEN 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
11 Hürth Hürth HUR 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
12 Pesch Pesch PES 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
13 Siegburger SV Siegburger SV SIE 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
14 Vichttal Vichttal VIC 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
15 Arnoldsweiler Arnoldsweiler VAR 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
16 Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck WEG 0 0 0 0 0 0 0 0 0          

Açıklama

Yükselme
Küme Düşme
Galibiyet
Berabere
Mağlubiyet
Son maç
Tüm tablo Tabloyu kapat
Puan durumu sayfasında Bonner SC takımının yer aldığı turnuvalardaki puan durumuna ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz organizasyonda almış olduğu galibiyet, beraberlik, mağlubiyet, attığı ve yediği gol sayılarını, averajını ve son beş maçtaki form durumunu görebilirsiniz.