Empor Berlin
Empor Berlin
  • 03 Kassel
  • 09 Breidenbach
  • 1. FC M'gladbach
  • 1. FC Mühlhausen
  • 1862/09 Weinheim
  • 1869 Rottendorf
  • 1880 Wasserburg
  • 1905 Marburg
  • 1919 Münster
  • 1960 Hanau
  • 80 Gardelegen
  • Ahrensburger TSV
  • Alemannia Haibach
  • Alfeld
  • Alfter
  • Alsterbrüder
  • Altenberg
  • Altengamme
  • Altenholz
  • Altenwerder
  • Altlüdersdorf
  • Amberg
  • Amern
  • Ampfing
  • Andernach
  • Anker Wismar
  • Arminia Eilendorf
  • Arminia Klosterhardt
  • Arnstadt
  • Astoria Walldorf II
  • ASV Dachau
  • ASV Hamburg
  • Auggen
  • Bad Harzburg
  • Bad Honnef
  • Bad Kötzting
  • Bad Rothenfelde
  • Bad Soden
  • Bahlinger II
  • Ballweiler-Wecklingen
  • Barleben
  • Barmbek-Uhlenhorst
  • Barockstadt F-L II
  • Basara Mainz
  • Baumholder
  • Bavenstedt
  • Bedburg-Hau
  • Bentwisch
  • Berg
  • Berlin Hilalspor
  • Berlin Türkspor
  • Berliner SC
  • Bernburg
  • Bevern
  • BFC Preussen
  • Biberach
  • Biebrich 02
  • Biedenkopf
  • Bienwald Kandel
  • Bitburg
  • Bitterfeld-Wolfen
  • Blau Weiß Bornreihe
  • Blau Weiß Dölau
  • Blau Weiß Farnstädt
  • Blau-Weiß Dingden
  • Blau-Weiß Mintard
  • Bliesmengen-Bolchen
  • Bogen
  • Bonn-Endenich
  • Borgfeld
  • Borgfeld II
  • Bornheim Grün-Weiss
  • Borussia Emsdetten
  • Borussia Lindenthal
  • Borussia Neunkirchen
  • Bönen
  • Bramfelder SV
  • Breitenfelde
  • Bretten
  • Bretzenheim
  • Britannia Eichenzell
  • Bruchsal
  • Brunnthal
  • Brunsbüttel
  • Brünninghausen
  • BSC Acosta
  • BSC Süd 05
  • Buch Nürnberg
  • Buchonia Flieden
  • Buckenhofen
  • Buntentor
  • Burg
  • Burglengenfeld
  • Büchen-Siebeneichener SV
  • Büderich
  • Bühlertal
  • Bützow
  • BW Schwalbe Tündern
  • Chiemgau Traunstein
  • Coburg
  • Collegia Jübek
  • Comet Kiel
  • Concordia Wiemelhausen
  • Condor Hamburg
  • Cosmos Koblenz
  • Croatia Berlin
  • Dampfach
  • Deggendorf
  • Denzlingen
  • Dersim Rüsselsheim
  • Dersimspor Berlin
  • Dessau 05
  • Deutz
  • Dinklage
  • Dorndorf
  • Dortelweil
  • Dörpum
  • Dresden Laubegast
  • Dresden Striesen
  • Drochtersen / Assel II
  • Durach
  • Düneberg
  • Düren II
  • Düsseldorf West
  • DV Solingen
  • Ederbergland
  • Eggenfelden
  • Ehekirchen
  • Ehingen-Süd
  • Ehrang
  • Ehrenberg
  • Eichede II
  • Eichholzer SV
  • Eidertal Molfsee
  • Eilendorf
  • Eilvese
  • Einheit Bernau
  • Einheit Kamenz
  • Einheit Ueckermünde
  • Eintr. Braunschweig II
  • Eintracht Eisenberg
  • Eintracht Emseloh
  • Eintracht Freising
  • Eintracht Karlsfeld
  • Eintracht Lokstedt
  • Eintracht Münchberg
  • Eintracht Northeim
  • Eintracht Oranienburg
  • Eintracht Sondershausen
  • Eintracht Verlautenheide
  • Eldagsen
  • Ellscheid
  • Elstorf
  • Eltville
  • Elzach-Yach
  • Emmelshausen
  • Empor Berlin
  • Empor Glauchau
  • Eppelborn
  • Erfurt Nord
  • Erkenschwick
  • Erkheim
  • Erlangen-Bruck
  • Essingen
  • Etelsen
  • ETSV Hamburg
  • Eutiner SV
  • Evesen
  • Falke Steinfeld
  • Falkensee-Finkenkrug
  • FC Blau Weiß Leipzig
  • FC Kempten
  • FC Remscheid
  • FC Schonberg 95
  • FC Tegernheim
  • FC Waldbrunn
  • FC Waldkirch
  • Fehlheim
  • Fellbach
  • Forstinning
  • Fortuna Chemnitz
  • Fortuna Heddesheim
  • Fortuna Magdeburg
  • Fortuna Regensburg
  • Frammersbach
  • Frankonia Wernsdorf
  • Friedrichsberg-Busdorf
  • Frisia Wilhelmshaven
  • Frohnauer
  • Frohnhausen
  • FSV Dörnberg
  • FSV Vohwinkel
  • FT Schweinfurt
  • Fuchsstadt
  • Fußgönheim
  • FV Bad Vilbel
  • FV Bischmisheim
  • FV Morbach
  • Gau-Odernheim
  • Geislingen
  • Gellersen
  • Genc Osman
  • Gera Westvororte
  • Geratal
  • Germania 03 Köthen
  • Germania Erftstadt
  • Germania Friedrichstal
  • Germania Lich-Steinstraß
  • Germania Ober-Roden
  • Germania Schöneiche
  • Germania Teveren
  • Germania Wolfenbüttel
  • Gersthofen
  • Gettorfer SC
  • Gilching Argelsried
  • Ginsheim
  • Godshorn
  • Greifswalder II
  • Grohn
  • Großenhain
  • Großschwarzenlohe
  • Grün Weiß Firrel
  • Grün Weiß Mühlen
  • Grün-Weiß Ahrensfelde
  • Grün-Weiß Brauweiler
  • Grün-Weiß Lübben
  • Grün-Weiß Nottuln
  • Grünwald
  • Güstrow
  • Habenhauser FV
  • Hagen / ​Uthlede
  • Hagen Ahrensburg
  • Hainberg
  • Halberg Brebach
  • Haldensleben
  • Halle-Ammendorf
  • Halstenbek-Rellingen
  • Hambergen
  • Hammer SpVgg
  • Handwerk Rabenstein
  • Hansa 11
  • Hansa Friesoythe
  • Harburger TB
  • Harsefeld
  • Hasenbüren
  • Hassia Bingen
  • Hastedt
  • Hedendorf Neukloster
  • Heikendorfer SV
  • Heiligenstadt
  • Helpenstein
  • Henstedt-Ulzburg
  • Herrensohr
  • Herzogenaurach
  • Hilden II
  • Hiltrup
  • HNT
  • Hofherrnweiler-Unterromb
  • Hofstetten
  • Hohenwestedt
  • Holdorf
  • Hollage
  • Holthausen-Biene
  • Holzheimer SG
  • Holzkirchen
  • Holzwickeder SC
  • Homburg II
  • Homburg-Nümbrecht
  • Hordel
  • Höchberg
  • Hönnepel-Niedermörmter
  • HT16
  • Huchting
  • Hünfelder SV
  • HWW Niederroßbach
  • I. SC Göttingen
  • Illertissen II
  • Ilshofen
  • International Leipzig
  • Jahn Forchheim
  • Jahn Zeiskam
  • Jetzendorf
  • Johannesberg
  • Juno Burg
  • Kaltenkirchener TS
  • Kapellen-Erft
  • Kareth Lappersdorf
  • Karlburg
  • Kästorf
  • Kaufering
  • Kehler FV
  • Kickers Selb
  • Kinzenbach
  • Kirchheimer SC
  • Klausdorf
  • Klei. / Hun. / Doh.
  • Kohlscheider
  • Kosova
  • Köllerbach
  • Krähenwinkel Kaltenweide
  • Krefeld-Fischeln
  • Kronshagen
  • Kropp
  • Kummerfeld
  • Kuppenheim
  • Kurpfalz
  • Kühlungsborn
  • Lam
  • Landolfshausen Seulingen
  • Landshut
  • Langensteinbach
  • Lehndorfer
  • Leinfelden-Echterdingen
  • Lengfeld 1876
  • Lennestadt
  • Lichtenauer
  • Lichtenfels
  • Lichtenrader BC
  • Lindwedel-Hope
  • Linx
  • Lohbrügge
  • Lok Stendal
  • Lowick
  • Lörrach-Brombach
  • Lößnitz
  • Lüner SV
  • Magdeburg II
  • Malberg
  • Malchow
  • Markranstädt
  • Martinroda
  • Mayen
  • Meiendorfer SV
  • Meinerzhagen
  • Melchiorshausen
  • Melle 03
  • Memmelsdorf
  • Memmingen II
  • Mendig
  • Meppen II
  • Mering
  • Mesum
  • Metternich
  • Mettlach Merzig
  • Mondorf
  • Motor Marienberg
  • Mönchröden
  • MSC Preussen
  • Mülheimer
  • Nagold
  • Neetze
  • Neheim
  • Neitersen / Altenkirche
  • Neubrandenburg 04
  • Neudrossenfeld
  • Neukirchen b. Hl. Blut
  • Neunkirchen-Seelscheid
  • Niedernhausen
  • Niedersachsen Döhren
  • Niendorfer TSV II
  • Nienstedten
  • Nikola Tesla
  • Nordmark Satrup
  • Normannia Gmünd
  • Nörten-Hardenberg
  • Oberpleis
  • Obersprockhövel
  • Oberweikertshofen
  • Oderwitz
  • Olching
  • Olympia Kirrlach
  • Osterhofen
  • Osterrönfeld
  • Oststeinbeker SV
  • OSV Hannover
  • OT Bremen
  • Ottweiler Steinbach
  • Oythe
  • Pastow
  • Peckeloh
  • Penzlin
  • Petershagen-Eggersdorf
  • Pfreimd
  • Pfullendorf
  • Pfullingen
  • Phönix Lübeck II
  • Pirmasens II
  • Pirna-Copitz 07
  • Poppenbüttel
  • Porz
  • Preetzer TSV
  • Preußen Bad Langensalza
  • Preussen Eberswalde
  • Preussen Espelkamp
  • Preußen Reinfeld
  • Primstal
  • Pullach
  • Quelle Fürth
  • Quierschied
  • Radebeul
  • Radefelder SV
  • Rahlstedt
  • Rantrum
  • Rantzau
  • Rapid Chemnitz
  • Rasensport Uetersen
  • Rastpfuhl
  • Rather SV
  • Reinickendorfer Füchse
  • Rellinghausen
  • Rene Schneider
  • Reusrath
  • Rimpar
  • Rodgau
  • Roding
  • Romonta Amsdorf
  • Rot-Weiß Cuxhaven
  • Rot-Weiß Darmstadt
  • Rot-Weiß Deuten
  • Rot-Weiß Elchesheim
  • Rot-Weiss Frankfurt
  • Rot-Weiß Hasborn
  • Rot-Weiß Thalheim
  • Rotenhof
  • Rott
  • Rödinghausen II
  • Röllbach
  • Rudow
  • Rutesheim
  • Saalfeld
  • Saar Saarbrücken
  • Saas-Bayreuth
  • Sachsenhausen
  • Salmrohr
  • Sand
  • Sandershausen
  • Sangerhausen
  • Sarstedt
  • Sasel II
  • Saxonia Tangermünde
  • SC Ettmannsdorf
  • SC Idar-Oberstein
  • SC Lahr
  • SC Rheinbach
  • SC Velbert
  • SCC Berlin
  • Scherpenberg
  • Schlebusch
  • Schleiz
  • Schneifel-Stadtkyll
  • Schott Jena
  • Schüren
  • Schüttorf
  • Schwabach
  • Schwäbisch Hall
  • Schwabmünchen
  • Schwalbach
  • Schwebenried / Schwemm.
  • Seebach
  • Seligenporten
  • Sereetz
  • SF BG Marburg
  • SF Broekhuysen
  • SF Düren
  • SF Niederwenigern
  • SF Seligenstadt
  • SGG Schweina
  • Siedenbollentin
  • Siersburg
  • Sindelfingen
  • Singen
  • Sinsen
  • Slesvig
  • Sodingen
  • Sonthofen
  • Spandauer Kickers
  • Sparta Göttingen
  • Sparta Lichtenberg
  • Speyer
  • Spfr. Dorfmerkingen
  • Spich
  • Spielberg
  • Sportfr. Oestr.-Iserlohn
  • Sportfreunde 04
  • Sportfreunde Schwaig
  • SpVgg Neu-Isenburg
  • SSC Weißenfels
  • SSV Merten
  • SSV Sand
  • Stadeln
  • Steele
  • Steimbke
  • Steinwenden
  • Stelingen
  • Sterkrade-Nord
  • Stern
  • Stern Marienfelde
  • Stjernen
  • Straubing
  • Struth
  • Sturm Hauzenberg
  • Süchteln
  • SV Breinig
  • SV Bruckmühl
  • SV Friesen
  • SV Hermersberg
  • SV Lengede
  • SV Mitterteich
  • SV Zeilsheim
  • SVE Wald-Michelbach
  • SVG Göttingen
  • SVT Neumünster
  • Taucha 99
  • TB Uphusen
  • Tellingstedt
  • Teningen
  • Teutonia Uelzen
  • Thüringen Weida
  • Treubund Lüneburg
  • Trier-Tarforst
  • TS Ober-Roden
  • TSG Tübingen
  • TSV Gochsheim
  • TSV Hollenbach
  • TSV Lägerdorf
  • TSV Mariendorf
  • TuBa Pohlheim
  • TuRa Bremen
  • TuS Fichte Lintfort
  • Tus Garbsen
  • TuS Geretsried
  • TuS Haltern
  • TuS Hohenecken
  • TuS Marienborn
  • TuS Rüssingen
  • TuS Steinbach
  • TuS Sulingen
  • TUSEM Essen
  • Türkspor Bremen
  • Türkspor Dortmund
  • Türkspor Mosbach
  • Union Frintrop
  • Union Klosterfelde
  • Union Schafhausen
  • Unterföhring
  • Unterhaching II
  • Unterrath
  • Unterreichenbach
  • Vahdet Braunschweig
  • Vahr-Blockdiek
  • Vatan Spor
  • Vellmar
  • Verden 04
  • Verl II
  • VfB Bottrop 1900
  • VfB Eppingen
  • VfL Bremen
  • VfL Güldenstern Stade
  • VfR Gommersdorf
  • VfR Mannheim
  • VfR Neumünster
  • Victoria Hamburg II
  • Victoria Mennrath
  • Victoria Seelow
  • Viersen
  • Viktoria Bronnzell
  • Villingen II
  • Voran Ohe
  • Vorsfelde
  • Vorwärts Röslau
  • Vorwärts-Wacker 04
  • Voxtrup
  • Wabern
  • Wachtberg
  • Wachtendonk-Wankum
  • Wacker Obercastrop
  • Wahrenholz
  • Waldgirmes II
  • Waldhof Mannheim II
  • Waldkirchen
  • Walluf
  • Wangen
  • Wanne Eickel
  • Warnemünde
  • Weißenburg
  • Werderaner Viktoria
  • Wermelskirchen
  • Wesel-Lackhausen
  • Wesseling-Urfeld
  • Westercelle
  • Westfalia Herne
  • Westfalia Kinderhaus
  • Wetschen
  • Weyer
  • Weyhe
  • Wiehl
  • Wildeshausen
  • Wilhelmshaven
  • Willingen
  • Wilmersdorf
  • Wismut Gera
  • Wissen
  • Wolfenbüttel
  • Wulsdorf
  • Wunstorf
  • Wülfrath
  • YEG Hassel
  • Zehdenick
  • Zerf / Hochwald
  • Zuzenhausen
Ülke: Almanya , Stadyum: Friedrich-Ludwig-Jahn-Sportpark Nebenplatz 1 , Kapasite: 1500

Empor Berlin 2022/2023 İstatistik

State Leagues
  • State Leagues
  • Bölgesel Kupa Berlin
  • Hazırlık Maçları
2022/2023
  • 2022/2023
  • 2021/2022
İstatistik sayfasında Empor Berlin takımının farklı sezonlara göre hücum, savunma, paslaşma, disiplin ve genel istatistiklerine ulaşabilirsiniz. Genel bölümünden seçeceğiniz sezona ve turnuvaya göre maç, galibiyet, beraberlik ve yenilgi sayılarını, galibiyet yüzdesi ve puan cetvelindeki sıralamasını bulabilirsiniz. Savunma sekmesinde yediği gol, maç başına yediği gol, gole kapama, yaptığı penaltı sayılarına ulaşabilir ve top kapma, ikili mücadele, hava topu mücadelelerindeki başarı yüzdelerini bulabilirsiniz. Paslaşma sekmesinden de başarılı pas yüzdesi, başarılı uzun pas yüzdesi, toplam pas, isabetli pas, maç başına toplam pas sayılarına ulaşabilirsiniz. Bu sekmeden pasların yönlerine göre oranlarını, bölgelere göre pas isabet oranlarını, akan oyundaki orta sayısını, isabetli orta sayısını ve topla oynama yüzdesini de görüntüleyebilirsiniz. Hücum bölümünde de şut, isabetli şut ve gol sayılarının yanı sıra şutların gole çevrilme sıklığı ile dakikaya göre gol atma sıklığı verilerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda atılan gollerin dağılımı sağ ayak, sol ayak, kafa ve diğer kategorilerine göre dağılımını bulabilirsiniz. Gollerin penaltıdan, ceza sahası içinden, ceza sahası dışından veya duran toplardan atılma sayılarını inceleyebilir, kaçan penaltı sayısını görebilirsiniz. Disiplin sekmesinden de faul, yapılan faul, sarı kart ve kırımızı kart sayılarına ulaşabilirsiniz.