Ortaköy
Ortaköy
  • 1074 Çankırıspor
  • 12 Bingölspor
  • 1461 Trabzon
  • 1920 Maraşspor
  • 1955 Batman Belediyespor
  • 1960 Silopispor
  • 5 Temmuz İskenderunspor
  • 76 Iğdır Belediyespor
  • Ahmetli Belediyespor
  • Akçakocaspor
  • Akşehirspor
  • Alaçatıspor
  • Aliağa FAŞ
  • Alibeyköyspor
  • Altınordu Belediyespor
  • Altınova Belediyespor
  • Amasyaspor 1968
  • Anadolu Üniversitesi
  • Ankara DSİ Spor
  • Ankara TKİ
  • Antakya Belediyespor
  • Arifiye Kalaycıspor
  • Arslanbey Gençlerbirliği
  • Atakum Belediyespor
  • Atlasspor
  • Aydın Büyükşehir Bld
  • Aydın Yıldızspor
  • Ayvalıkgücü Belediyespor
  • Babaeskispor
  • Bağbaşı Zeytinköyspor
  • Bağcılar Spor
  • Bağlar Belediyespor
  • Bakırköyspor
  • Bandırma Etispor
  • Bartınspor
  • Başiskele Doğantepespor
  • Batman 72 Belediyespor
  • Bayburt 1918
  • Bayburt Belediyespor
  • Bayırköyspor
  • Beşyüzevlerspor
  • Beykoz
  • Beyköy Belediyespor
  • Beyoğlu Yeniçarşıspor
  • Bieksper Hacırahmanlıspor
  • Biga Adaspor
  • Bigadiç Belediyespor
  • Bigaspor
  • Bismil 21 Sportif
  • Bitlis Özgüzelderespor
  • Bolu Abant
  • Bolvadin Belediyespor
  • Boyabat 1868
  • Bozcaadaspor
  • Bozüyük Vitraspor
  • Bölmespor
  • Buca Zaferspor
  • Bucak Oğuzhanspor
  • Bucaspor
  • Bulancakspor
  • Burhaniye Belediyespor
  • Bursa Nilüfer 2021
  • Cevizli Anadoluspor
  • Cizre Serhatspor
  • Cumhuriyet Üniversitesi
  • Çağlayan Azotspor
  • Çal Belediyespor
  • Çamlıhemşin Belediyespor
  • Çatalhüyük Çumra BS
  • Çayelispor
  • Çayıralan Esnafspor
  • Çayırovaspor
  • Çerkezköy 1911
  • Çınar Belediyespor
  • Çiğli Belediyespor
  • Çilimli Belediyespor
  • Çine Madranspor
  • Çorum Çimentospor
  • Çubukspor
  • Değirmenderespor
  • Demre Belediyespor
  • Dersimspor
  • Devrek Belediyespor
  • Diyarbakırspor
  • Doğubayazıt Belediyespor
  • DSİ Karadeniz
  • Dudulluspor
  • Dumlupınar Üniversitesi
  • Düziçispor
  • Efeler 09 Spor
  • Elbistanspor
  • Elmasbahçelerspor
  • Erbaa Gençlikspor
  • Erenlerspor
  • Erzincan Ulalarspor
  • Eskil Belediyespor
  • Eskişehir Sağlıkspor
  • Eskişehir Yunusemrespor
  • Eşmekaya Sultanhanı
  • Fırat Üniversitesi
  • Gazi Mahallesi
  • Gaziantep Ankas
  • Gaziantepspor
  • Gebzespor
  • Gelendostspor
  • Gemlik Vefaspor
  • Gölyazı Belediyespor
  • Gönen Belediyespor
  • Görelespor
  • Görükle İpekspor
  • Gülbahçespor
  • Gümüşlükspor
  • Güroymakspor
  • Haymana Belediyespor
  • Hendekspor
  • Hereke Yıldızspor
  • Hoçvanspor
  • Iğdır Es
  • Ilıca İdmanocağı
  • Irmakspor
  • Isparta 32 Emrespor
  • İdmanyurdu 1925
  • İlimtepe Kullar 1975
  • İnegöl Kafkas Gençlik
  • İscehisarspor
  • İstanbul Kayaşehirspor
  • İstanbul Siirtgücü
  • İstanbul Sinopspor
  • İzmirspor
  • Kapaklıspor
  • Karadeniz Ereğli BSK
  • Karamürselspor
  • Karasuspor
  • Karlıova Yıldırım
  • Kars 36
  • Kartal Bulvarspor
  • Kastamonu Özel İdare KHS
  • Kavacıkspor
  • Kayseri Emar Grup FK
  • Keçiören Bağlumspor
  • Kemalpaşaspor
  • Kepez Belediyespor
  • Kınık Belediyespor
  • Kilimli Belediyespor
  • Kilis Belediyespor
  • Konya Ereğlispor
  • Korkuteli Belediyespor
  • Kurşunlu Belediyespor
  • Kurtalanspor
  • Kuruçeşmespor
  • Kuşadasıspor
  • Küçükyalı Yelkenspor
  • Kütahya Yeşilayspor
  • Ladik Belediyespor
  • Lüleburgazspor
  • Malatya İdman Yurdu
  • Maltepespor
  • Manavgat Belediyespor
  • Manisa Sanayispor
  • Marmara Ereğlisi Bld
  • Mazıdağı Fosfatspor
  • Mehmet Akif Ersoy Üni.
  • Mersin BB Meskispor
  • Merzifonspor
  • Mucur Yabanlıspor
  • Mustafakemalpaşa Bld
  • Muş Belediyespor
  • Muş Menderesspor
  • Niksar Belediyespor
  • Nişantaşıspor
  • Nizipspor
  • Orduspor 1967
  • Ortaca Belediyespor
  • Ortaköy
  • Osmancık Belediyespor
  • Pamukova 1968 Spor
  • Pozantıspor
  • Pütürge Belediyespor
  • Reyhanlıspor
  • Rize Özel İdarespor
  • Salarhaspor
  • Salihli Belediyespor
  • Sandıklıspor
  • Sapanca Gençlikspor
  • Sarayköyspor
  • Sarayönü Belediyespor
  • Sebat Gençlikspor
  • Serdivanspor
  • Serinhisarspor
  • Silvan Belediyespor
  • Sincan Belediyespor
  • Sivaslı Belediyespor
  • Siverek Belediyespor
  • Sorgun Belediyespor
  • Sökespor
  • Sudurağı Gençlerbirliği
  • Sultangazispor
  • Suvermez Kapadokyaspor
  • Sürsürüspor
  • Şanlıurfa BB
  • Talasgücü
  • Tavşanlı Linyitspor
  • TED İstanbul Koleji
  • Tonya Doğanspor
  • Torbalıspor
  • Torosgücü
  • Torul Belediye Gençlik
  • Tuncaspor
  • Türkoğlu Belediyespor
  • Uzunköprüspor
  • Ünye 1957
  • Ürgüpspor
  • Van Yolspor
  • Vefa
  • Viranşehir Sanayispor
  • Viven Bornova
  • Vizespor
  • Yahşihanspor
  • Yahyalıspor
  • Yakutiyespor
  • Yalova Kadıköy
  • Yatağanspor
  • Yaylacık Gençlikspor
  • Yeniköyspor
  • Yenişehir Belediyespor
  • Yeşil Kamanspor
  • Yeşilköyspor
  • Yeşilova Belediyespor
  • Yeşilovaspor
  • Yunus Emre Belediyespor
  • Yuvacıkspor
  • Yüksekova Belediyespor
  • Zaferspor
Antrenör: İ. Demir

Ortaköy 2020/2021 Kupalar

Bu takım için kupa bilgisi bulunmamaktadır.
Kupalar sayfasında Ortaköy takımının katıldığı turnuvalarda elde ettiği şampiyonluk ve ikincilik sayılarını görebilirsiniz.