Pampow
Pampow
  • 1. FC Frankfurt
  • 1. FC M'gladbach
  • 1. FC Merseburg
  • 1860 Münih II
  • 1880 Wasserburg
  • Abtswind
  • Ahlerstedt / Ottendorf
  • Ahrweiler BC
  • Alemannia Waldalgesheim
  • Alfter
  • Altenholz
  • Altona 93
  • Ammerthal
  • An der Fahner Höhe
  • Arminia Hannover
  • Arminia Ludwigshafen
  • Arnstadt
  • ASC Dortmund
  • Astoria Walldorf II
  • ASV Neumarkt
  • ATSV Erlangen
  • Auerbach
  • Auersmacher
  • Aumund-Vegesack
  • Backnang
  • Barmbek-Uhlenhorst
  • Barockstadt Fulda-Lehn.
  • Baunatal
  • Bayern Alzenau
  • Bayern Hof
  • BCV Glesch / Paffendorf
  • Bergisch Gladbach
  • Bersenbrück
  • Bietigheim-Bissingen
  • Bischofswerdaer FV
  • Blau-Weiß 90 Berlin
  • Blau-Weiß Friesdorf
  • Blau-Weiß Königsdorf
  • Blau-Weiß Zorbau
  • Blumenthaler SV
  • Bonner SC
  • Bordesholm
  • Borgfeld
  • BoRusya Freialdenhoven
  • Bövinghausen
  • Bramfelder SV
  • Bremer SV
  • Brinkumer SV
  • Bruchsal
  • BSC Süd 05
  • BTS Neustadt
  • Buchholz
  • Budissa Bautzen
  • BW Lohne
  • BW Schwalbe Tündern
  • CFC Hertha
  • CfR Pforzheim
  • Cham
  • Concordia
  • Cronenberger SC
  • Curslack-Neuengamme
  • Dachau
  • Dassendorf
  • Deisenhofen
  • Delbrücker SC
  • Deutz
  • Diefflen
  • Dietkirchen
  • DJK Bamberg
  • Donaustauf
  • Dornbreite Lübeck
  • Dudenhofen
  • Düren Merzenich
  • Düsseldorf West
  • Dynamo Schwerin
  • Eckernförder SV
  • Eddersheim
  • Eichede
  • Eilenburg
  • Eilendorf
  • Eimsbütteler TV
  • Einheit Rudolstadt
  • Einheit Wernigerode
  • Eintracht Bamberg
  • Eintracht Celle
  • Eintracht Frankfurt II
  • Eintracht Hohkeppel
  • Eintracht Mahlsdorf
  • Eintracht Northeim
  • Eintracht Stadtallendorf
  • Eisbachtal
  • Eltersdorf
  • Elversberg II
  • Emmelshausen
  • Ennepetal
  • Eppelborn
  • Erlbach
  • Erndtebrück
  • ESC Geestemünde
  • Eutiner SV
  • FC 1906 Erlensee
  • FC Eintracht Rheine
  • FC Gießen
  • FC Grimma
  • FC Holzhausen
  • Fernwald
  • Finnentrop / Bamenohl
  • Fortuna Köln II
  • Frechen
  • Freiburger FC
  • Frisia 03 Risum-Lindholm
  • FSV Duisburg
  • FT Braunschweig
  • FV Engers 07
  • Garching
  • Gebenbach
  • Geesdorf
  • Germania Egestorf
  • Germania Ratingen
  • Gievenbeck
  • Gifhorn
  • Ginsheim
  • Gonsenheim
  • Göppinger SV
  • Greifswalder SV
  • Großbardorf
  • Gundelfingen
  • Gütersloh
  • GW Siebenbäumen
  • Habenhauser FV
  • Hadamar
  • Hagen / ​Uthlede
  • Hallbergmoos-Goldach
  • Hamburger SV III
  • Hamm United
  • Hammer SpVgg
  • Hanau 93
  • Hankofen-Hailing
  • Hansa Rostock II
  • Harksheide
  • Hastedt
  • HEBC
  • Heeslinger SC
  • Heider SV
  • Hemelingen
  • Hennef 05
  • Hertha Wiesbach
  • Hertha Zehlendorf
  • Hessen Dreieich
  • Hilden
  • Hollenbach
  • Holzwickeder SC
  • Homberg
  • HSC Hannover
  • Husumer SV
  • Hünfelder SV
  • Hürth
  • Ilshofen
  • Ingolstadt II
  • Inter Türkspor Kiel
  • International Leipzig
  • Ismaning
  • Jägersburg
  • Jahn Dinslaken-Hiesfeld
  • Jahn Regensburg II
  • Kaan-Marienborn
  • Kaiserslautern II
  • Karbach
  • Karlburg
  • Kilia
  • Kirchanschöring
  • Kirchberg
  • Kleve
  • Koblenz
  • Komet Arsten
  • Kornburg
  • Kottern
  • Kray
  • Krieschow
  • Kronshagen
  • Landsberg
  • Leher TS
  • Lohbrügge
  • Lok Stendal
  • Lörrach-Brombach
  • LSK Hansa
  • Ludwigsfelder FC
  • Lupo-Martini
  • Lübeck II
  • Makkabi
  • Martinroda
  • Mechtersheim
  • Mecklenburg Schwerin
  • Meerbusch
  • Meinerzhagen
  • Memmingen
  • Monheim
  • Morlautern
  • MSV 1919 Neuruppin
  • MSV Düsseldorf
  • Mutschelbach
  • Mülheim-Kärlich
  • Neckarsulmer SU
  • Neuhof
  • Neustrelitz
  • Niendorfer TSV
  • Nördlingen
  • Nöttingen
  • Oberachern
  • Oberlausitz
  • Oberneuland
  • Offenburger FV
  • Oldenburger SV
  • Optik Rathenow
  • OSC Bremerhaven
  • Osdorf
  • Paderborn II
  • Paloma
  • Pampow
  • Pansdorf
  • Papenburg
  • Pattensen
  • Pesch
  • Pfeddersheim
  • Pirmasens
  • Plauen
  • Preußen Münster II
  • Preußen Reinfeld
  • Pullach
  • Ramlingen/Ehlershausen
  • Ravensburg
  • Reutlingen
  • Rielasingen-Arlen
  • Rosenheim
  • Rostocker FC
  • Rot-Weiß Walldorf
  • Rotenburger SV
  • Röchling Völklingen
  • RSV Eintracht
  • Rugenbergen
  • Salmrohr
  • Sand
  • Sandhausen II
  • SC Feucht
  • SC Freital
  • SC St. Tönis
  • SC Velbert
  • Schalding-Heining
  • Schermbeck
  • Schonnebeck
  • Schott Mainz
  • Schöningen
  • Schwaben Augsburg
  • Schwabmünchen
  • Schwachhausen
  • Schwarz-Weiß Essen
  • Seligenporten
  • SF Baumberg
  • SF Hamborn
  • SF Niederwenigern
  • SFL Bremerhaven
  • Siegburger SV
  • Sonnenhof Grossaspach
  • Sonsbeck
  • Spelle-Venhaus
  • Speyer
  • Spfr. Dorfmerkingen
  • Sportfreunde Lotte
  • Sportfreunde Siegen
  • Sprockhövel
  • SSVg Velbert
  • Staaken
  • Sterkrade-Nord
  • Stern
  • Strausberg
  • Stuttgarter Kickers
  • Süderelbe
  • SV Breinig
  • SV Steinbach
  • SV Tasmania 1973
  • SV Zeilsheim
  • SVG Göttingen
  • TB Uphusen
  • Todesfelde
  • TSB Flensburg
  • TSV Sasel
  • TSV Steinbach II
  • TuRU 1880 Düsseldorf
  • TuS Haltern
  • TuSpo Surheide
  • Türk Gücü Friedberg
  • Türkiye
  • Türkspor Augsburg
  • TVD Velbert
  • Uerdingen
  • Union Bremen
  • Union Fürstenwalde
  • Union Nettetal
  • Union Neumünster
  • Union Sandersdorf
  • Union Tornesch
  • Unter-Flockenbach
  • Vatan Spor
  • Vatan Sport
  • VfL Halle
  • VfL Oldenburg
  • Vichttal
  • Victoria Clarholz
  • Victoria Hamburg
  • Victoria Seelow
  • Viktoria Arnoldsweiler
  • Viktoria Griesheim
  • Villingen
  • Vilzing
  • Vreden
  • Wacker Nordhausen
  • Waldgirmes
  • Wegberg-Beeck
  • Weiche Flensburg II
  • Weiden
  • Weidenhausen
  • Werder Bremen III
  • Wesseling-Urfeld
  • Westerhausen
  • Westfalia Rhynern
  • Wolfenbüttel
  • Woltmershausen
  • Würzburger FV
Ülke: Almanya , Stadyum: Sportplatz Pampow , Kapasite: 2000

Pampow 2022/2023 P. Durumu

# Takım O +/- G B M A Y Av P Son 5
1 Rostocker Rostocker RST 15 27 12 1 2 39 12 +27 37 G G G G G
2 Hansa II Hansa II HR2 15 23 10 3 2 42 19 +23 33 M M G G B
3 Zehlendorf Zehlendorf HZE 15 22 10 2 3 34 12 +22 32 G G B G M
4 Blau-Weiß 90 Blau-Weiß 90 BWB 15 7 8 3 4 29 22 +7 27 G M M G B
5 Makkabi Makkabi MAK 15 10 7 3 5 31 21 +10 24 G M B M M
6 Hertha Hertha CFC 15 4 7 3 5 20 16 +4 24 G G G M G
7 RSV Eintracht RSV Eintracht RSV 16 -1 6 5 5 25 26 -1 23 G M B G G
8 Fürstenwalde Fürstenwalde FUE 15 0 5 7 3 20 20 0 22 B G B G G
9 Mahlsdorf Mahlsdorf MAH 15 1 5 6 4 23 22 +1 21 B B M B G
10 Neuruppin Neuruppin NER 15 2 5 5 5 21 19 +2 20 M B B M B
11 Neustrelitz Neustrelitz NEU 15 0 5 4 6 25 25 0 19 G M G G B
12 Dyn. Schwerin Dyn. Schwerin SCH 16 -10 5 4 7 22 32 -10 19 B M B G M
13 FC Frankfurt FC Frankfurt FCF 15 -8 5 2 8 23 31 -8 17 M M B M M
14 Staaken Staaken STA 15 -8 5 0 10 23 31 -8 15 G M M M M
15 Rathenow Rathenow OPT 15 -12 3 4 8 19 31 -12 13 M M M B B
16 Tas. Berlin Tas. Berlin TSB 14 -11 3 2 9 16 27 -11 11 M B G G M
17 Pampow Pampow PAM 15 -16 2 5 8 17 33 -16 11 M B B M B
18 M. Schwerin M. Schwerin SCH 14 -30 2 1 11 14 44 -30 7 B M G G M

Açıklama

Yükselme
Muhtemel Küme Düşme
Küme Düşme
Galibiyet
Berabere
Mağlubiyet
Son maç
Tüm tablo Tabloyu kapat
Puan durumu sayfasında Pampow takımının yer aldığı turnuvalardaki puan durumuna ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz organizasyonda almış olduğu galibiyet, beraberlik, mağlubiyet, attığı ve yediği gol sayılarını, averajını ve son beş maçtaki form durumunu görebilirsiniz.