Rapid Suceava
Rapid Suceava
  • ACS Târgu Mureș 1898
  • Aerostar Bacău
  • Afumaţi
  • Agricola Borcea
  • Alexandria
  • Amara
  • Armata Aurul Brad
  • Astra Ploieşti
  • Avântul Periam
  • Avântul Reghin
  • Bihor Oradea
  • Blejoi
  • Brăila
  • Bucovina Rădăuţi
  • Ceahlăul Piatra Neamţ
  • CFR Cluj II
  • Corvinul
  • Cozia Călimăneşti
  • Crişul Chişineu Criş
  • CS Dinamo București
  • CS U Craiova II
  • Csikszereda II
  • CSM Bacău
  • CSM Deva
  • CSM Reşiţa
  • CSM Satu Mare
  • Dante Botoşani
  • Dinamo Bacău
  • Dunărea Călăraşi
  • Dunărea Turris Turnu Măgurele
  • FCV Farul Constanţa II
  • Filiaşi
  • Flacăra Horezu
  • Flacăra Moreni
  • Focşani
  • Ghiroda şi Giarmata Vii
  • Gilortul
  • Gloria Albeşti
  • Gloria Băneasa
  • Gloria Bistriţa
  • Gloria Lunca Teuz Cermei
  • Înainte Modelu
  • Ineu
  • Jiul Petroşani
  • Kids Tâmpa Braşov
  • Lotus Băile Felix
  • Metalul Buzău
  • Metalurgistul Cugir
  • Minerul Costeşti
  • Minerul Ocna Dej
  • Municipal Braşov
  • Muscelul Câmpulung Elite
  • Ocna Mureș
  • Odorheiu Secuiesc
  • Olimpic Cetate
  • Olimpic Zărneşti
  • Păuleşti
  • Petrolul Potcoava
  • Phoenix Buziaș
  • Plopeni
  • Pobeda Stár Bišnov
  • Popești-Leordeni
  • Progresul Ezeriș
  • Progresul Pecica
  • Pucioasa
  • Râmnicu Sărat
  • Rapid Brodoc
  • Rapid Suceava
  • Real Bradu
  • Recolta Gheorghe Doja
  • Retezatul Haţeg
  • Sănătatea Cluj
  • SCM Zalău
  • Sepsi II
  • Sighetu Marmaţiei
  • Șoimii Lipova
  • Sporting Lieşti
  • Sporting Roşiori
  • Sportul Şimleu
  • Steaua Bükreş II
  • Şomuz Fălticeni
  • Ştiinţa Miroslava
  • Târgu Secuiesc
  • Tunari
  • Unirea Alba Iulia
  • Unirea Bascov
  • Unirea Braniştea
  • Unirea Ungheni
  • Universitatea Alba Iulia
  • Vediţa Coloneşti
  • Victoria Carei
  • Viitorul Cluj
  • Viitorul Dăești
  • Viitorul Darabani
  • Viitorul Ianca
  • Viitorul Şimian
  • Viitorul Târgu Jiu II
  • Voința Limpeziș
  • Voinţa Lupac
  • Voluntari II
Ülke: Romanya , Stadyum: Stadionul Areni , Kapasite: 12500 , Teknik Direktör:  D. Goian

Rapid Suceava 2022/2023 P. Durumu

# Takım O +/- G B M A Y Av P Son 5
1 Suceava Suceava RPS 15 26 12 2 1 32 6 +26 38 G G G G B
2 Bucovina R Bucovina R BCR 15 16 9 2 4 31 15 +16 29 G G B G G
3 CSM Bacău CSM Bacău CBA 15 11 8 5 2 26 15 +11 29 G G B G B
4 Ceahlăul Ceahlăul CEA 15 12 7 3 5 36 24 +12 24 M G B M G
5 Dante Botoşani Dante Botoşani DAN 15 3 8 2 5 23 20 +3 22 G M B G G
6 Miroslava Miroslava STM 15 1 7 1 7 19 18 +1 22 M G B G M
7 Şomuz Şomuz ŞOM 15 1 5 3 7 19 18 +1 18 G M B M M
8 Viit. Darabani Viit. Darabani VDA 15 -23 4 0 11 14 37 -23 12 M M M M G
9 Rapid Brodoc Rapid Brodoc RAB 15 -21 3 1 11 17 38 -21 10 M M G M M
10 Csikszereda II Csikszereda II CS2 15 -26 1 3 11 4 30 -26 6 M M M M M

Açıklama

Yükselme Grubu
Küme Düşme Turu
Galibiyet
Berabere
Mağlubiyet
Son maç
Tüm tablo Tabloyu kapat
Puan durumu sayfasında Rapid Suceava takımının yer aldığı turnuvalardaki puan durumuna ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz organizasyonda almış olduğu galibiyet, beraberlik, mağlubiyet, attığı ve yediği gol sayılarını, averajını ve son beş maçtaki form durumunu görebilirsiniz.