Sant Andreu
Sant Andreu
  • Agoncillo
  • Águilas
  • Alcantarilla
  • Alesves
  • Almazán
  • Almería II
  • Almudévar
  • Alondras
  • Anaitasuna
  • Andratx
  • Anguiano
  • Antoniano
  • Arandina
  • Ardoi
  • Arenas Armilla
  • Arosa
  • Arroyo
  • Arucas
  • Arzúa
  • Atlético Albericia
  • Atlético Arteixo
  • Atlético Astorga
  • Atlético Espeleño
  • Atlético Monzón
  • Atlético Porcuna
  • Atlético Pueblonuevo
  • Atlético Pulpileño
  • Atlético Tomelloso
  • Atlético Tordesillas
  • Atzeneta
  • Aurrerá Ondarroa
  • Aurrerá Vitoria
  • Avance Ezcabarte
  • Avilés Stadium
  • Ayamonte
  • Azuaga
  • Azuqueca
  • Badalona II
  • Barakaldo
  • Barbastro
  • Barco
  • Basconia
  • Becerril Campos
  • Bembibre
  • Berceo
  • Beti Onak
  • Binéfar
  • Binissalem
  • Bollullos
  • Bullense
  • Burlades
  • Calahorra II
  • Calamocha
  • Calamonte
  • Calvo Sotelo
  • Canillas
  • Cantolagua
  • CAP Ciudad de Murcia
  • Cariñena
  • Cartaya
  • Cartes
  • Casalarreina
  • Caspe
  • Castelldefels
  • Castellón II
  • Castro
  • Caudal
  • Cayón
  • CD Acero
  • CD Azkoyen
  • CD La Virgen del Camino
  • CD Robres
  • CD Tropezon
  • CDJ Tamarite
  • CE Sant Jordi
  • Ceares
  • Ceuta II
  • CF Gandía
  • CF Platges de Calvià
  • Choco
  • Cieza
  • Ciudad de Torredonjimeno
  • Collado Villalba
  • Collerense
  • Colunga
  • Comillas
  • Condal
  • Conil
  • Conquense
  • Constancia
  • Cordoba II
  • Coria CF
  • Cortes
  • Covadonga
  • Cuarte
  • Cultural Leonesa II
  • Deportiva Minera
  • Deportivo La Coruña II
  • Deusto
  • Don Álvaro
  • Durango
  • Ejea
  • El Palmar
  • El Palo
  • Elche II
  • Épila
  • Escobedo
  • Estradense
  • Estrella CF
  • Europa
  • Fuente Cantos
  • Galapagar
  • Gama
  • Gerena
  • Getafe II
  • Girona II
  • Grama
  • Gran Pena
  • Gran Tarajal
  • Guarnizo
  • Haro Deportivo
  • Hércules II
  • Huarte
  • Huesca II
  • Huétor Tájar
  • Huetor Vega
  • Huracán Melilla
  • Ibarra
  • Illescas
  • Illueca
  • Inter Manacor
  • Jerez
  • Jove Espanol
  • L'Entregu
  • L'Hospitalet
  • La Almunia
  • La Calzada
  • La Cuadra
  • La Estrella
  • La Solana
  • La Unión Atlético
  • Lagun Onak
  • Lagunak
  • Lanzarote
  • Las Palmas II
  • Las Rozas
  • Lealtad
  • Leioa
  • Levante II
  • Llanera
  • Llanes
  • Llerenense
  • Llosetense
  • Lorca Deportiva
  • Luarca
  • Lucena
  • Madrid 2021 FP
  • Málaga City
  • Málaga II
  • Manacor
  • Manchego
  • Maracena
  • Marbella
  • Marchamalo
  • Marino
  • Mensajero
  • Mercadal
  • Miajadas
  • Mirandés II
  • Montañesa
  • Montehermoso
  • Moralo
  • Móstoles
  • Motril
  • Muleño
  • Naval
  • Náxara
  • Numancia II
  • Oberena
  • Olivenza
  • Orihuela
  • Oyonesa
  • Padura
  • Paiosaco
  • Palencia CF
  • Pamplona
  • Panadería Pulido
  • Paracuellos Antamira
  • Pasaia KE
  • Patacona
  • PE Sant Jordi
  • Peña Balsamaiso
  • Pena Sport
  • Penya Independent
  • Peralada
  • Plasencia
  • Pobla Mafumet
  • Poblense
  • Ponferradina II
  • Portmany
  • Portugalete
  • Pozoblanco
  • Pozuelo Alarcón
  • Praviano
  • Puente Genil
  • Quintanar del Rey
  • Racing Murcia
  • Racing Rioja II
  • Rápido de Bouzas
  • Rapitenca
  • Rayo Ibense
  • Rayo Vallecano II
  • RC Villalbes
  • Real Aranjuez
  • Real Avila
  • Real Jaén
  • Real Murcia II
  • Real Titánico
  • Revilla
  • River Ebro
  • Roda
  • Rota
  • RSC Internacional
  • RSD Alcala
  • Salamanca UDS
  • Sámano
  • San Cristóbal
  • San Ignacio
  • Sant Andreu
  • Santa Brigida
  • Santa Úrsula
  • Santanyí
  • Sants
  • Sevilla III
  • Siete Villas
  • Silla
  • Silva
  • Solares
  • Sóller
  • Somozas
  • Sporting Gijón II
  • Subiza
  • Talavera II
  • Tamaraceite
  • Tarancón
  • Tenerife II
  • Textil Escudo
  • Toledo
  • Tona
  • Torina
  • Torre del Mar
  • Torrejón
  • Torrellano
  • Torrent
  • Torreperogil
  • Torrijos
  • Touring
  • Trival Valderas
  • Trujillo
  • Tuilla
  • Txantrea
  • UCAM Murcia II
  • UD Caravaca
  • UD Ourense
  • UD San Fernando
  • UD Santa Marta
  • Unami
  • Unión Molinense
  • Unión Sur Yaiza
  • Urduliz
  • Ursaria
  • Utrillas
  • Valdesoto
  • Valle Egüés
  • Varea
  • Vianés
  • Vilafranca
  • Vilassar Mar
  • Villacañas
  • Villafranca
  • Villarreal III
  • Villarrobledo
  • Villarrubia
  • Vimenor
  • Vitoria
  • Viveiro
  • Xerez
  • Yagüe
Ülke: İspanya , Stadyum: Camp Municipal Narcís Sala , Kapasite: 6563 , Teknik Direktör:  Molist

Sant Andreu 2022/2023 P. Durumu

# Takım O +/- G B M A Y Av P Son 5
1 Europa Europa EUR 18 20 13 4 1 29 9 +20 43 G B G G B
2 Sant Andreu Sant Andreu STA 18 13 10 5 3 31 18 +13 35 B G G G B
3 Montañesa Montañesa MTN 18 10 8 7 3 29 19 +10 31 G B G B B
4 San Cristóbal San Cristóbal SCR 18 10 8 7 3 21 11 +10 31 G G G M M
5 Castelldefels Castelldefels CDF 18 -2 9 2 7 18 20 -2 29 M G M G G
6 Peralada Peralada PER 18 4 8 4 6 25 21 +4 28 G B M B B
7 L'Hospitalet L'Hospitalet HOS 18 9 8 3 7 30 21 +9 27 M G G B G
8 Girona II Girona II GIR 18 2 7 2 9 26 24 +2 23 G G M M M
9 Tona Tona TON 18 -6 5 7 6 24 30 -6 22 M G M B B
10 Pobla Pobla POB 18 -2 6 3 9 19 21 -2 21 B M B M M
11 Sants Sants SAN 18 -10 5 6 7 22 32 -10 21 B B G M G
12 Vilafranca Vilafranca VIL 18 -5 4 7 7 21 26 -5 19 B M B B B
13 Grama Grama GRA 18 -12 5 3 10 17 29 -12 18 G M M M B
14 Badalona II Badalona II BA2 18 -7 3 7 8 16 23 -7 16 M M B B B
15 Vilassar Vilassar VIL 18 -10 3 6 9 20 30 -10 15 M M B G B
16 Rapitenca Rapitenca RAP 18 -14 3 5 10 16 30 -14 14 M M M G B

Açıklama

Yükselme
Yükselme Playoffları
Küme Düşme
Galibiyet
Berabere
Mağlubiyet
Son maç
Tüm tablo Tabloyu kapat
Puan durumu sayfasında Sant Andreu takımının yer aldığı turnuvalardaki puan durumuna ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz organizasyonda almış olduğu galibiyet, beraberlik, mağlubiyet, attığı ve yediği gol sayılarını, averajını ve son beş maçtaki form durumunu görebilirsiniz.