Sant Andreu
Sant Andreu
  • Agoncillo
  • Águilas
  • Alcantarilla
  • Alesves
  • Almazán
  • Almería II
  • Almudévar
  • Alondras
  • Anaitasuna
  • Andratx
  • Anguiano
  • Antoniano
  • Arandina
  • Ardoi
  • Arenas Armilla
  • Arosa
  • Arroyo
  • Arucas
  • Arzúa
  • Atlético Albericia
  • Atlético Arteixo
  • Atlético Astorga
  • Atlético Espeleño
  • Atlético Monzón
  • Atlético Porcuna
  • Atlético Pueblonuevo
  • Atlético Pulpileño
  • Atlético Tomelloso
  • Atlético Tordesillas
  • Atzeneta
  • Aurrerá Ondarroa
  • Aurrerá Vitoria
  • Avance Ezcabarte
  • Avilés Stadium
  • Ayamonte
  • Azuaga
  • Azuqueca
  • Badalona II
  • Barakaldo
  • Barbastro
  • Barco
  • Basconia
  • Becerril Campos
  • Bembibre
  • Berceo
  • Beti Onak
  • Binéfar
  • Binissalem
  • Bollullos
  • Bullense
  • Burlades
  • Calahorra II
  • Calamocha
  • Calamonte
  • Calvo Sotelo
  • Canillas
  • Cantolagua
  • CAP Ciudad de Murcia
  • Cariñena
  • Cartaya
  • Cartes
  • Casalarreina
  • Caspe
  • Castelldefels
  • Castellón II
  • Castro
  • Caudal
  • Cayón
  • CD Acero
  • CD Azkoyen
  • CD La Virgen del Camino
  • CD Robres
  • CD Tropezon
  • CDJ Tamarite
  • CE Sant Jordi
  • Ceares
  • Ceuta II
  • CF Gandía
  • CF Platges de Calvià
  • Choco
  • Cieza
  • Ciudad de Torredonjimeno
  • Collado Villalba
  • Collerense
  • Colunga
  • Comillas
  • Condal
  • Conil
  • Conquense
  • Constancia
  • Cordoba II
  • Coria CF
  • Cortes
  • Covadonga
  • Cuarte
  • Cultural Leonesa II
  • Deportiva Minera
  • Deportivo La Coruña II
  • Deusto
  • Don Álvaro
  • Durango
  • Ejea
  • El Palmar
  • El Palo
  • Elche II
  • Épila
  • Escobedo
  • Estradense
  • Estrella CF
  • Europa
  • Fuente Cantos
  • Galapagar
  • Gama
  • Gerena
  • Getafe II
  • Girona II
  • Grama
  • Gran Pena
  • Gran Tarajal
  • Guarnizo
  • Haro Deportivo
  • Hércules II
  • Huarte
  • Huesca II
  • Huétor Tájar
  • Huetor Vega
  • Huracán Melilla
  • Ibarra
  • Illescas
  • Illueca
  • Inter Manacor
  • Jerez
  • Jove Espanol
  • L'Entregu
  • L'Hospitalet
  • La Almunia
  • La Calzada
  • La Cuadra
  • La Estrella
  • La Solana
  • La Unión Atlético
  • Lagun Onak
  • Lagunak
  • Lanzarote
  • Las Palmas II
  • Las Rozas
  • Lealtad
  • Leioa
  • Levante II
  • Llanera
  • Llanes
  • Llerenense
  • Llosetense
  • Lorca Deportiva
  • Luarca
  • Lucena
  • Madrid 2021 FP
  • Málaga City
  • Málaga II
  • Manacor
  • Manchego
  • Maracena
  • Marbella
  • Marchamalo
  • Marino
  • Mensajero
  • Mercadal
  • Miajadas
  • Mirandés II
  • Montañesa
  • Montehermoso
  • Moralo
  • Móstoles
  • Motril
  • Muleño
  • Naval
  • Náxara
  • Numancia II
  • Oberena
  • Olivenza
  • Orihuela
  • Oyonesa
  • Padura
  • Paiosaco
  • Palencia CF
  • Pamplona
  • Panadería Pulido
  • Paracuellos Antamira
  • Pasaia KE
  • Patacona
  • PE Sant Jordi
  • Peña Balsamaiso
  • Pena Sport
  • Penya Independent
  • Peralada
  • Plasencia
  • Pobla Mafumet
  • Poblense
  • Ponferradina II
  • Portmany
  • Portugalete
  • Pozoblanco
  • Pozuelo Alarcón
  • Praviano
  • Puente Genil
  • Quintanar del Rey
  • Racing Murcia
  • Racing Rioja II
  • Rápido de Bouzas
  • Rapitenca
  • Rayo Ibense
  • Rayo Vallecano II
  • RC Villalbes
  • Real Aranjuez
  • Real Avila
  • Real Jaén
  • Real Murcia II
  • Real Titánico
  • Revilla
  • River Ebro
  • Roda
  • Rota
  • RSC Internacional
  • RSD Alcala
  • Salamanca UDS
  • Sámano
  • San Cristóbal
  • San Ignacio
  • Sant Andreu
  • Santa Brigida
  • Santa Úrsula
  • Santanyí
  • Sants
  • Sevilla III
  • Siete Villas
  • Silla
  • Silva
  • Solares
  • Sóller
  • Somozas
  • Sporting Gijón II
  • Subiza
  • Talavera II
  • Tamaraceite
  • Tarancón
  • Tenerife II
  • Textil Escudo
  • Toledo
  • Tona
  • Torina
  • Torre del Mar
  • Torrejón
  • Torrellano
  • Torrent
  • Torreperogil
  • Torrijos
  • Touring
  • Trival Valderas
  • Trujillo
  • Tuilla
  • Txantrea
  • UCAM Murcia II
  • UD Caravaca
  • UD Ourense
  • UD San Fernando
  • UD Santa Marta
  • Unami
  • Unión Molinense
  • Unión Sur Yaiza
  • Urduliz
  • Ursaria
  • Utrillas
  • Valdesoto
  • Valle Egüés
  • Varea
  • Vianés
  • Vilafranca
  • Vilassar Mar
  • Villacañas
  • Villafranca
  • Villarreal III
  • Villarrobledo
  • Villarrubia
  • Vimenor
  • Vitoria
  • Viveiro
  • Xerez
  • Yagüe
Ülke: İspanya , Stadyum: Camp Municipal Narcís Sala , Kapasite: 6563 , Teknik Direktör:  Molist

Sant Andreu 2022/2023 Transferler

3.Lig
  • 3.Lig
  • 2. Lig B
2022/2023
  • 2022/2023
  • 2021/2022
  • 2020/2021
  • 2019/2020
  • 2018/2019
  • 2017/2018
  • 2016/2017
  • 2015/2016
  • 2007/2008

Gelen oyuncular

Oyuncu POZ Yaş Takım Ücreti Tarih Kontrat
Gambiya L. Juwara FOR 22 Gernika Gernika - 01/02/2023 Transfer
İspanya Joan Maynau DEF 26 Figueres Figueres - 25/01/2023 Transfer
İspanya Genís Cargol ORT 21 UE Castelldefels UE Castelldefels - 01/07/2022 Transfer
İspanya Pouget ORT 21 Figueres Figueres - 01/07/2022 Transfer
İspanya Jaime González KAL 24 Figueres Figueres - 01/07/2022 Transfer
İspanya Sergi Caballero DEF 24 Peralada Peralada - 01/07/2022 Transfer
İspanya Sergi Arranz FOR 33 UE Olot UE Olot - 01/07/2022 Transfer
İspanya Guzmán ORT 32 AE Prat AE Prat - 01/07/2022 Transfer
İspanya Genís Blasco DEF 28 AE Prat AE Prat - 01/07/2022 Transfer
İspanya Sergio Castillo DEF 30 Terrassa FC Terrassa FC - 01/07/2022 Transfer
İspanya Josu Rodríguez FOR 33 Terrassa FC Terrassa FC - 01/07/2022 Transfer
İspanya Jordi Méndez DEF 26 Ebro Ebro - 01/07/2022 Transfer
İspanya Guillem Pujol DEF 27 CE L'Hospitalet CE L'Hospitalet - 01/07/2022 Transfer

Giden oyuncular

Oyuncu POZ Yaş Takım Ücreti Tarih Kontrat
İspanya Guillem Pujol DEF 27 FE Grama FE Grama - 25/01/2023 Transfer
Andora Marc García DEF 34 UE Engordany UE Engordany - 19/08/2022 Serbest transfer
İspanya Sergio Mulero FOR 21 CF Montañesa CF Montañesa - 01/07/2022 Transfer
İspanya Guillem Trilla FOR 20 FE Grama FE Grama - 01/07/2022 Transfer
İspanya Adrián Gimeno ORT 27 FE Grama FE Grama - 01/07/2022 Transfer
İspanya Manel Busquets FOR 23 UE Olot UE Olot - 01/07/2022 Serbest transfer
İspanya Eric López ORT 29 UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar - 01/07/2022 Transfer
Paraguay F. Gonzalez FOR 21 UE Sants UE Sants - 01/07/2022 Transfer
Dominik Cumh. A. Jiménez DEF 21 CP San Cristóbal CP San Cristóbal - 01/07/2022 Transfer
İspanya Merchán ORT 33 CF Trival Valderas Alcorcón CF Trival Valderas Alcorcón - 01/07/2022 Serbest transfer
Bu sayfada Sant Andreu takımına gelen ve takımdan ayrılan oyuncuları inceleyebilirsiniz. Transfer olan oyuncuların eski takımlarını görebilir, pozisyonlarını öğrenebilir ve takıma katıldıkları tarihleri öğrenebilirsiniz. Geçmiş sezonlarda yapılan transferleri görmek için filitreden sezon seçimi yapabilir, farklı liglerdeki yılları da inceleyebilirsiniz. Oyuncuların üstüne basarak profillerini inceleyebilirsiniz.