Union Fürstenwalde
Union Fürstenwalde
  • 1. FC Frankfurt
  • 1. FC M'gladbach
  • 1. FC Merseburg
  • 1860 Münih II
  • 1880 Wasserburg
  • Abtswind
  • Ahlerstedt / Ottendorf
  • Ahrweiler BC
  • Alemannia Waldalgesheim
  • Alfter
  • Altenholz
  • Altona 93
  • Ammerthal
  • An der Fahner Höhe
  • Arminia Hannover
  • Arminia Ludwigshafen
  • Arnstadt
  • ASC Dortmund
  • Astoria Walldorf II
  • ASV Neumarkt
  • ATSV Erlangen
  • Auerbach
  • Auersmacher
  • Aumund-Vegesack
  • Backnang
  • Barmbek-Uhlenhorst
  • Barockstadt Fulda-Lehn.
  • Baunatal
  • Bayern Alzenau
  • Bayern Hof
  • BCV Glesch / Paffendorf
  • Bergisch Gladbach
  • Bersenbrück
  • Bietigheim-Bissingen
  • Bischofswerdaer FV
  • Blau-Weiß 90 Berlin
  • Blau-Weiß Friesdorf
  • Blau-Weiß Königsdorf
  • Blau-Weiß Zorbau
  • Blumenthaler SV
  • Bonner SC
  • Bordesholm
  • Borgfeld
  • BoRusya Freialdenhoven
  • Bövinghausen
  • Bramfelder SV
  • Bremer SV
  • Brinkumer SV
  • Bruchsal
  • BSC Süd 05
  • BTS Neustadt
  • Buchholz
  • Budissa Bautzen
  • BW Lohne
  • BW Schwalbe Tündern
  • CFC Hertha
  • CfR Pforzheim
  • Cham
  • Concordia
  • Cronenberger SC
  • Curslack-Neuengamme
  • Dachau
  • Dassendorf
  • Deisenhofen
  • Delbrücker SC
  • Deutz
  • Diefflen
  • Dietkirchen
  • DJK Bamberg
  • Donaustauf
  • Dornbreite Lübeck
  • Dudenhofen
  • Düren Merzenich
  • Düsseldorf West
  • Dynamo Schwerin
  • Eckernförder SV
  • Eddersheim
  • Eichede
  • Eilenburg
  • Eilendorf
  • Eimsbütteler TV
  • Einheit Rudolstadt
  • Einheit Wernigerode
  • Eintracht Bamberg
  • Eintracht Celle
  • Eintracht Frankfurt II
  • Eintracht Hohkeppel
  • Eintracht Mahlsdorf
  • Eintracht Northeim
  • Eintracht Stadtallendorf
  • Eisbachtal
  • Eltersdorf
  • Elversberg II
  • Emmelshausen
  • Ennepetal
  • Eppelborn
  • Erlbach
  • Erndtebrück
  • ESC Geestemünde
  • Eutiner SV
  • FC 1906 Erlensee
  • FC Eintracht Rheine
  • FC Gießen
  • FC Grimma
  • FC Holzhausen
  • Fernwald
  • Finnentrop / Bamenohl
  • Fortuna Köln II
  • Frechen
  • Freiburger FC
  • Frisia 03 Risum-Lindholm
  • FSV Duisburg
  • FT Braunschweig
  • FV Engers 07
  • Garching
  • Gebenbach
  • Geesdorf
  • Germania Egestorf
  • Germania Ratingen
  • Gievenbeck
  • Gifhorn
  • Ginsheim
  • Gonsenheim
  • Göppinger SV
  • Greifswalder SV
  • Großbardorf
  • Gundelfingen
  • Gütersloh
  • GW Siebenbäumen
  • Habenhauser FV
  • Hadamar
  • Hagen / ​Uthlede
  • Hallbergmoos-Goldach
  • Hamburger SV III
  • Hamm United
  • Hammer SpVgg
  • Hanau 93
  • Hankofen-Hailing
  • Hansa Rostock II
  • Harksheide
  • Hastedt
  • HEBC
  • Heeslinger SC
  • Heider SV
  • Hemelingen
  • Hennef 05
  • Hertha Wiesbach
  • Hertha Zehlendorf
  • Hessen Dreieich
  • Hilden
  • Hollenbach
  • Holzwickeder SC
  • Homberg
  • HSC Hannover
  • Husumer SV
  • Hünfelder SV
  • Hürth
  • Ilshofen
  • Ingolstadt II
  • Inter Türkspor Kiel
  • International Leipzig
  • Ismaning
  • Jägersburg
  • Jahn Dinslaken-Hiesfeld
  • Jahn Regensburg II
  • Kaan-Marienborn
  • Kaiserslautern II
  • Karbach
  • Karlburg
  • Kilia
  • Kirchanschöring
  • Kirchberg
  • Kleve
  • Koblenz
  • Komet Arsten
  • Kornburg
  • Kottern
  • Kray
  • Krieschow
  • Kronshagen
  • Landsberg
  • Leher TS
  • Lohbrügge
  • Lok Stendal
  • Lörrach-Brombach
  • LSK Hansa
  • Ludwigsfelder FC
  • Lupo-Martini
  • Lübeck II
  • Makkabi
  • Martinroda
  • Mechtersheim
  • Mecklenburg Schwerin
  • Meerbusch
  • Meinerzhagen
  • Memmingen
  • Monheim
  • Morlautern
  • MSV 1919 Neuruppin
  • MSV Düsseldorf
  • Mutschelbach
  • Mülheim-Kärlich
  • Neckarsulmer SU
  • Neuhof
  • Neustrelitz
  • Niendorfer TSV
  • Nördlingen
  • Nöttingen
  • Oberachern
  • Oberlausitz
  • Oberneuland
  • Offenburger FV
  • Oldenburger SV
  • Optik Rathenow
  • OSC Bremerhaven
  • Osdorf
  • Paderborn II
  • Paloma
  • Pampow
  • Pansdorf
  • Papenburg
  • Pattensen
  • Pesch
  • Pfeddersheim
  • Pirmasens
  • Plauen
  • Preußen Münster II
  • Preußen Reinfeld
  • Pullach
  • Ramlingen/Ehlershausen
  • Ravensburg
  • Reutlingen
  • Rielasingen-Arlen
  • Rosenheim
  • Rostocker FC
  • Rot-Weiß Walldorf
  • Rotenburger SV
  • Röchling Völklingen
  • RSV Eintracht
  • Rugenbergen
  • Salmrohr
  • Sand
  • Sandhausen II
  • SC Feucht
  • SC Freital
  • SC St. Tönis
  • SC Velbert
  • Schalding-Heining
  • Schermbeck
  • Schonnebeck
  • Schott Mainz
  • Schöningen
  • Schwaben Augsburg
  • Schwabmünchen
  • Schwachhausen
  • Schwarz-Weiß Essen
  • Seligenporten
  • SF Baumberg
  • SF Hamborn
  • SF Niederwenigern
  • SFL Bremerhaven
  • Siegburger SV
  • Sonnenhof Grossaspach
  • Sonsbeck
  • Spelle-Venhaus
  • Speyer
  • Spfr. Dorfmerkingen
  • Sportfreunde Lotte
  • Sportfreunde Siegen
  • Sprockhövel
  • SSVg Velbert
  • Staaken
  • Sterkrade-Nord
  • Stern
  • Strausberg
  • Stuttgarter Kickers
  • Süderelbe
  • SV Breinig
  • SV Steinbach
  • SV Tasmania 1973
  • SV Zeilsheim
  • SVG Göttingen
  • TB Uphusen
  • Todesfelde
  • TSB Flensburg
  • TSV Sasel
  • TSV Steinbach II
  • TuRU 1880 Düsseldorf
  • TuS Haltern
  • TuSpo Surheide
  • Türk Gücü Friedberg
  • Türkiye
  • Türkspor Augsburg
  • TVD Velbert
  • Uerdingen
  • Union Bremen
  • Union Fürstenwalde
  • Union Nettetal
  • Union Neumünster
  • Union Sandersdorf
  • Union Tornesch
  • Unter-Flockenbach
  • Vatan Spor
  • Vatan Sport
  • VfL Halle
  • VfL Oldenburg
  • Vichttal
  • Victoria Clarholz
  • Victoria Hamburg
  • Victoria Seelow
  • Viktoria Arnoldsweiler
  • Viktoria Griesheim
  • Villingen
  • Vilzing
  • Vreden
  • Wacker Nordhausen
  • Waldgirmes
  • Wegberg-Beeck
  • Weiche Flensburg II
  • Weiden
  • Weidenhausen
  • Werder Bremen III
  • Wesseling-Urfeld
  • Westerhausen
  • Westfalia Rhynern
  • Wolfenbüttel
  • Woltmershausen
  • Würzburger FV
Ülke: Almanya , Stadyum: Bonava-Arena im Friesenstadion , Kapasite: 8000 , Teknik Direktör:  K. Verhoene

Union Fürstenwalde 2022/2023 Kadro

Oberliga
  • Oberliga
  • Bölgesel Lig
  • Almanya Kupası
  • Bölgesel Kupa Brandenburg
  • Hazırlık Maçları
  • Diğer Turnuvalar
2022/2023
  • 2022/2023
  • 2015/2016
  • 2014/2015
  • 2013/2014
  • 2012/2013
  • 2011/2012
No Ad POZ Yaş İlk 11 A
Sebastian Drömert - Sebastian Drömert Almanya K 42 - - - - - - -
Miguel da Silva Telinhos - Miguel da Silva Telinhos Portekiz K 21 - - - - - - -
Marcin Staniszewski - Marcin Staniszewski Polonya K 26 - - - - - - -
Adrian Jarosch - Adrian Jarosch Almanya D 22 - - - - - - -
Vojtěch Mareš - Vojtěch Mareš Çek Cumhuriyeti D 24 - - - - - - -
Frank Christoph - Frank Christoph Almanya D 19 - - - - - - -
Ingo Wunderlich - Ingo Wunderlich Almanya D 36 - - - - - - -
Christian Mlynarczyk - Christian Mlynarczyk Almanya D 38 - - - - - - -
Finn Berk - Finn Berk Hollanda D 23 - - - - - - -
Louis Böcker - Louis Böcker Almanya D 22 - - - - - - -
Valentin Rode - Valentin Rode Almanya D 26 - - - - - - -
Toby Bayard Wang - Toby Bayard Wang Almanya O 21 - - - - - - -
Hysen Muca - Hysen Muca Almanya O 20 - - - - - - -
Simon Neumann - Simon Neumann Almanya O 21 - - - - - - -
Jeremy Postelt - Jeremy Postelt Almanya O 20 - - - - - - -
Leonard Zeqiri - Leonard Zeqiri Kosova O 21 - - - - - - -
Tom Weiß - Tom Weiß Almanya O 21 - - - - - - -
Gustav Gerull - Gustav Gerull Almanya O 19 - - - - - - -
John Gruber - John Gruber Almanya F 20 - - - - - - -
Dries Corstjens - Dries Corstjens Belçika F 20 - - - - - - -
Philipp Kiefer - Philipp Kiefer Almanya F 21 - - - - - - -
Kadro sayfasında Union Fürstenwalde takımının mevcut kadrosuna ait kadro bilgilerini görebilirsiniz. Sağ üstte yer alan tarih bölümünden sezonları değiştirdiğiniz zaman da seçtiğiniz sezona ait kadro bilgileri önünüze gelir. Ayrıca kadroda yer alan oyuncuları pozisyon, yaş, forma giydiği maç sayısı, ilk onbirde sahaya çıktığı maç sayısı, oynadığı toplam dakika, gol, asist, sarı kart ve kırmızı kart sayılarına göre listeleyebilirsiniz.