Valdelacalzada
Valdelacalzada
  • Abadiño
  • Abanto
  • Abarán
  • Abejar
  • Aceuchal
  • Actur Pablo Iglesias
  • AD Parla
  • Agaete
  • Águilas Atlético
  • Águilas II
  • Ajax de Juslibol
  • Alaior
  • Alaró
  • Albacete II
  • Alberic
  • Alberite
  • Alboraya
  • Alburquerque
  • Alcañiz
  • Alcolea
  • Alcora
  • Alcorisa
  • Alcúdia
  • Aldaia
  • Aldeano
  • Alegría
  • Alfaro II
  • Algaida
  • Algaida
  • Algar
  • Algemesí CF
  • Algezares
  • Alginet
  • Alhaurín
  • Alhaurino
  • Alipendi
  • Almansa
  • Almazora
  • Almoradí
  • Almuñécar City
  • Aloña Mendi
  • Alovera
  • Alquería
  • Alqueries
  • Altorricón
  • Amaikak Bat
  • Amurrio
  • Andés
  • Andorra CF
  • Añorga
  • Antela
  • Aoiz
  • Aravaca
  • Arcos
  • Arenal
  • Arenas de Frajanas
  • Aretxabaleta
  • Arguineguín
  • Ariznabarra
  • Arnedo II
  • Artà
  • As Pontes
  • Ascó
  • Astur
  • Atarfe Industrial
  • Atios
  • Atlétic Alpicat
  • Atlètic Ciutadella
  • Atlètic Lleida
  • Atlètic Sant Just
  • Atlético Arnoia
  • Atlético Artajonés
  • Atlético Calatayud
  • Atlético Central
  • Atlético Coruña
  • Atlético de Catral
  • Atlético Escalerillas
  • Atlético Ibañés
  • Atlético Lugones
  • Atlético Mansillés
  • Atlético Melilla
  • Atlético Mineros
  • Atlético Pedro Muñoz
  • Atlético Pinto
  • Atlético Rafal
  • Atlético San Juan
  • Atletico Santa Cruz
  • Atlético Tacoronte
  • Atlético Teresiano
  • Atlético Teruel
  • Atlético Victoria
  • Atlético Villacarlos
  • Autol
  • Azuqueca II
  • Badajoz II
  • Bahía de San Agustín
  • Bahía Santiago
  • Bala Azul
  • Balaguer
  • Balona Conquense
  • Balos
  • Balsicas Atlético
  • Banyoles
  • Barbadás
  • Barcia
  • Bargas
  • Barreda
  • Baztán
  • Becerril Guía
  • Belchite 97
  • Beluso
  • Benavente
  • Benetuser-Fabara
  • Benferri
  • Beniel
  • Benigànim
  • Berceo II
  • Bergara
  • Berja
  • Berrón
  • Bescanó
  • Betanzos
  • Beti Gazte
  • Beti Kozkor
  • Betis CF
  • Betis de Hadú
  • Bezana
  • Bidezarra
  • Biescas
  • Boiro
  • Boomerang
  • Borja
  • Bosc de Tosca
  • Breñamén
  • Briviesca
  • Buenavista
  • Buñol
  • Burriana
  • Buzanada
  • Cabanes
  • Cabecense
  • Cabeza del Buey
  • Cabezo de Torres
  • Cacereño II
  • Cala Millor
  • Calamocha II
  • Calasancio
  • Calasanz Soria
  • Calatorao
  • Caldes Montbui
  • Callosa Deportiva
  • Calpe
  • Cambrils Unió
  • Campanario
  • Campillo
  • Campos
  • Can Gibert
  • Can Vidalet
  • Canals
  • Candás
  • Candela
  • Cantoria 2017
  • Carabanchel
  • Carcaixent
  • Cardassar
  • Carrión
  • Casabermeja
  • Casar de Cáceres
  • Casetas
  • Castellonense
  • Castilleja
  • Castuera
  • Cazalegas
  • CD Bañuelos
  • CD Barquereño
  • CD Calvià
  • CD Colonia Moscardó
  • CD Hernán Cortés
  • CD Hernani
  • CD Laguna
  • CD Madridejos
  • CD Quinto
  • CD Roda II
  • CD San Andrés
  • CD Santa Marta
  • CDEB Ontinyent
  • Cella
  • Céltiga
  • Cenicero
  • Ceuta 6 de Junio
  • Ceuta III
  • CF San Pedro
  • CFI Alicante
  • Cheles
  • Chiclana
  • Chincanayro
  • Ciudad de Ceuta
  • Ciudad de Getafe
  • Ciudad de los Ángeles
  • Ciudad Plasencia
  • Ciudad Rodrigo
  • Club Bermeo
  • Colegios Diocesanos
  • Colindres
  • Colloto
  • Colmenar Viejo
  • Complutense
  • Concepción
  • Corellano
  • CP Amanecer
  • CP Chinato
  • Crevillente
  • Cristo Atlético II
  • Cubillas
  • Cuéllar
  • Cullera
  • Cultural Abetxuko
  • Cultural Areas
  • Cultural Cebrereña
  • Delicias
  • Dénia
  • Deportivo Alavés III
  • Derio
  • Dinamo San Juan
  • Doramas
  • Dubra
  • ED Moratalaz II
  • EDMF Churra
  • EFB La Roda
  • Egabrense
  • Eibar II
  • El Álamo
  • El Cano
  • El Catllar
  • El Cotillo
  • El Gancho
  • El Pilar Marianistas
  • El Raal
  • Eldense II
  • Electrocor Las Rozas
  • Elgoibar
  • Elorrio
  • Els Ibarsos
  • EMD Solana
  • EMF Aluche
  • EMF Matanza
  • Erandio
  • Erriberri
  • Espanya
  • Esporles
  • Estrella Roja
  • Europa II
  • Fabero
  • Fañabé
  • Felanitx
  • Ferreries
  • Ferriolense
  • Fisterra
  • Florida
  • Formentera II
  • Fortuna
  • Fraga
  • Fuencaliente
  • Fuentes
  • Furia Arona
  • Galdakao
  • Galicia de Mugardos
  • Gares
  • Génova
  • Getxo
  • Gévora
  • Gijón Industrial
  • Gimnástico Don Benito
  • Gimnástico Melilla
  • Giner Torrero
  • Godella
  • Goleta
  • Gran Maestre
  • Granollers
  • Guadiana
  • Guancha
  • Guareña
  • Guayarmina
  • Guía
  • Guineueta
  • Güimar
  • Herbania
  • Herrera
  • Higuera
  • Hogar Alcarreño
  • Horta
  • Huracán Balazote
  • I'Gara
  • Ibiza II
  • Icodense
  • Idoya
  • Igualada
  • Ilicitana
  • Ilipense Zalamea
  • Indautxu
  • Independiente Camp Redó
  • Infanzones
  • Ingenio
  • Injerto
  • Inter de Ceuta
  • Inter Huesca
  • Inter Ibiza
  • Inter Logroño
  • Inter Vista Alegre
  • Iru Bat
  • Iruña
  • Iurretako
  • Jacetano
  • Jaraíz
  • Jávea
  • JD Somorrostro
  • Juan Grande
  • Jumilla Atlético
  • Juvenil Ponteareas
  • Juventud Cambados
  • Juventud Laguna
  • L'Alcúdia
  • L'Escala
  • L'Olleria
  • La Aljorra
  • La Bañeza
  • La Cartuja
  • La Cistérniga
  • La Font
  • La Fuente
  • La Garrovilla
  • La Granja
  • La Moraleja
  • La Nucía II
  • La Palma
  • La Pedraja
  • La Roda
  • Lagun Onak II
  • Laguna de Duero
  • Lakua Arriaga
  • Langreo II
  • Las Navas
  • Las Palmas III
  • Las Rozas II
  • Las Zocas
  • Laudio
  • Lealtad II
  • Lebrijana
  • Lemos
  • Lenense
  • Lerinés
  • Llaranes
  • Lloret
  • Lobón
  • Lomo Blanco SJA
  • Los Barrios
  • Los Llanos
  • Los Yébenes SB
  • Lourdes
  • Luchador
  • Lugo Fuenlabrada
  • Lumbreras
  • Magallón
  • Mahón
  • Malpartida
  • Manises
  • Manlleu
  • Manzanares
  • Mar Menor II
  • Marino II
  • Martinenc
  • Martorell
  • Martos
  • Maspalomas
  • Mataró
  • Mazarrón FC
  • Melilla CD
  • Membrilla
  • Mendi
  • Menorca
  • Migjorn
  • Miguelturreño
  • Mijas Las Lagunas
  • Mislata
  • Moguer
  • Mojados
  • Molins de Rei
  • Mollerussa
  • Mollet
  • Moncofa
  • Mondragón
  • Monesterio
  • Monte
  • Montecarlo
  • Montecasillas
  • Monterrubio
  • Montilla
  • Mora
  • Moraleja
  • Moralo II
  • Moraña
  • Moratalaz
  • Morés
  • Mosconia
  • Móstoles CF
  • Móstoles II
  • Motilla
  • Murada
  • Murchante
  • Murense
  • Muro CF
  • Mutilvera II
  • Mutriku
  • Nanclares
  • Navarro
  • Náxara II
  • Noblejas
  • Noia
  • Noja
  • Norteño
  • Nou Jove Castelló
  • Novelda CF
  • Novelda UD
  • Nueva Ciudad
  • Nueva Montaña
  • O Pino
  • Ofra
  • Oiartzun
  • Olímpic Xàtiva
  • Olímpico Totana
  • Oliva
  • Onda
  • Ontiñena
  • Ontinyent 1931
  • Onzonilla
  • Órdenes
  • Orgaceño
  • Orotava
  • Paiporta
  • Palamós
  • Palma del Río
  • Parets
  • Parla Escuela
  • Paterna
  • Pavía
  • PC Vecindario
  • PE Sant Jordi II
  • Pedroñeras
  • Pena Azagresa
  • Peña Deportiva II
  • Peñaranda
  • Periso
  • Petra
  • Pirinaica
  • Pla de Na Tesa
  • Playas Sotavento
  • Plus Ultra
  • Polideportivo Almería
  • Polillas Atlético
  • Polillas Sporting
  • Pontellas
  • Pontevedra II
  • Porreres
  • Porriño Industrial
  • Pòrtol
  • Portomarín
  • Portonovo
  • Pradejón
  • Prat II
  • Promeses Sueca
  • Puebla Calzada
  • Puente San Francisco
  • Puerto Cruz
  • Puzol
  • Quart de Poblet
  • Quintana
  • Quintanar
  • Racing Castrelos
  • Racing CF Benidorm
  • Rácing del Príncipe
  • Racing Lermeño
  • Racing Madrid City
  • Racing Mérida City
  • Racing Rioja III
  • Ramales
  • Rapid de Murillo
  • Rayo Ciudad Alcobendas
  • Rayo Santa Cruz
  • RC Catarroja
  • RC Victoria
  • RCP Valverdeño
  • Real Bethlehem
  • Real Unión de Tenerife
  • Recreativo La Victoria
  • Reddis
  • Redován
  • Remolinos
  • Residencia
  • Ribadeo
  • Ribadumia
  • Ribamontán al Mar
  • Ribarroja
  • Ribert
  • Rincón
  • Rivas Vaciamadrid
  • River Ebro II
  • River Ega
  • River Melilla
  • Roces
  • Rotlet Molinar
  • RS San Jose
  • S'Horta
  • SA Benagéber
  • Sabadell II
  • Sabiñánigo
  • Sadabense
  • Salamanca UDS II
  • Salvatierra
  • Sami
  • San Adrian
  • San Agustín
  • San Agustin Zaragoza
  • San Bartolomé
  • San Clemente
  • San Ignacio II
  • San Jorge de Alor
  • San José Obrero
  • San José Soria
  • San Lorenzo Constancia
  • San Lorenzo Ezcaray
  • San Marcelino
  • San Marcial
  • San Martín
  • San Mauro
  • San Miguel
  • San Miguel Larraga
  • San Pedro
  • San Prudencio
  • San Rafael
  • San Serván
  • San Tirso
  • San Viator
  • Sant Carles
  • Sant Cugat
  • Sant Josep
  • Sant Josep II
  • Sant Lluís
  • Santa Amalia
  • Santa Anastasia
  • Santa Catalina Atlético
  • Santa Gertrudis
  • Santa Pola
  • Santboià
  • Santfeliuenc
  • Santillana
  • Santurtzi
  • Santutxu
  • Sanvicenteño
  • Sariñena
  • Sarrià
  • Sarriana
  • Sauzal
  • SC Requena
  • SD Balmaseda FC
  • SD San Martín Arena
  • Selaya
  • Serverense
  • Ses Païsses
  • Seseña
  • SFC Minerva
  • Sigüeiro
  • Sineu
  • Sodupe
  • Sofán
  • Son Cladera
  • Son Sardina
  • Son Veri
  • Soneja
  • Sporting Alcázar
  • Sporting Cabanillas
  • Sporting Cascajos
  • Sporting Mahón
  • Sporting Tías
  • Sporting Uxama
  • SS Reyes II
  • Sueca
  • Tahíche
  • Talavera Real
  • Talayuela
  • Tarajalejo
  • Tardienta
  • Tàrrega
  • Tavernes
  • Tavernes Blanques
  • Tedeón
  • Tenerife III
  • Tenisca
  • Tercio Melilla
  • Teror
  • Tháder
  • Tinajo
  • Tineo
  • Toledo II
  • Tolosa
  • Tomares
  • Torelló
  • Torrejón II
  • Tres Cantos
  • Turégano
  • Turó Peira
  • UD Los Garres
  • UD San Fernando II
  • UD San Jose
  • UD San Pedro
  • UD Tacoronte
  • UE Figueres
  • UE Rubí
  • UE Vic
  • Umia
  • Unificacion Llefià
  • Unión Criptanense
  • Unión Molinense II
  • Unión Pedro Hidalgo
  • Unión Rianxo
  • Unión Tejina
  • Unión Viera
  • Unión Zona Norte
  • Unionistas Salamanca II
  • Universidad Oviedo
  • Universitario FC
  • UP Palencia
  • Urgatzi
  • Uritarra
  • Urola
  • Urraca
  • Usagre
  • Utiel
  • Valdefierro
  • Valdefuentes
  • Valdehornillo
  • Valdelacalzada
  • Valdepeñas
  • Vall de Uxó
  • Valladares
  • Valleseco
  • Vallobín
  • Valls
  • Valtierrano
  • Varea II
  • Vasconia
  • Velarde
  • Vera
  • Verín
  • Vicálvaro
  • Victoria CF
  • Viladecans
  • Vilamarxant
  • Vilanova Geltrú
  • Vilches
  • Villa
  • Villa Alagón
  • Villa de Fortuna
  • Villa Simancas
  • Villacarrillo
  • Villacayo Nela
  • Villafranco
  • Villajoyosa
  • Villalonga
  • Villamuriel
  • Villanueva CF
  • Villanueva Pardillo
  • Villaralbo
  • Villaverde San Andrés
  • Villaviciosa de Odón
  • Villegas
  • Villena
  • Vimenor II
  • Vinaròs
  • Viso
  • Xilvar
  • Yeclano II
  • Yuncos
  • Zafra Atlético
  • Zalla
  • Zamora II
  • Zamudio
  • Zaramaga
  • Zarautz
  • Zarramonza
  • Zuera
  • Zuia
  • Zumaiako
Ülke: İspanya , Stadyum: Estadio Municipal , Kapasite: 800 , Teknik Direktör:  Juan Cidoncha

Valdelacalzada 2022/2023 Fikstür

Autonómicas
  • Autonómicas
  • 3.Lig
  • Kral Kupası
  • Hazırlık Maçları
2022/2023
  • 2022/2023
  • 2021/2022
  • 2020/2021
  • 2019/2020
Fikstür sayfasında Valdelacalzada takımının geçmiş ve güncel futbol sezonlarına ait maç programına bakabilirsiniz. Üst menüden turnuva seçimini yaparak, farklı turnuvalardaki maç programlarını ve alınan sonuçları sıralayabilirsiniz. Tarih sekmesinden de önceki sezonlardaki turnuvalarda alınan sonuçları sıralayabilirsiniz. Ayrıca fikstürü, iç saha ve dış saha olarak ayırabilirsiniz.