Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Alès II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
13.11
Alès II
1 - 1
27.11
Marguerittes
0 - 4
04.12
Alès II
5 - 0
11.12
Saint-Clément Montferrier II
0 - 3
15.01
Anduze
1 - 7
22.01
Alès II
1 - 3
05.02
US du Trèfle
1 - 3
12.02
Alès II
4 - 0
16.04
Soleil Levant Nîmes
0 - 5
14.05
Alès II
1 - 1
13.11
Chusclan Laudun
3 - 0
27.11
Perrier Vergeze
0 - 1
11.12
Marguerittes
2 - 3
08.01
Chusclan Laudun
1 - 1
15.01
Chusclan Laudun
2 - 0
22.01
Saint-Clément Montferrier II
2 - 0
05.02
Chusclan Laudun
1 - 1
12.02
Anduze
0 - 0
16.04
Beaucaire II
1 - 4
14.05
Soleil Levant Nîmes
6 - 2
Alès II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
10
%67
Beraberlik
2
%13
Mağlubiyet
3
%20
4
%57
2
%29
1
%14
Chusclan Laudun - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%47
Beraberlik
3
%20
Mağlubiyet
5
%33
4
%50
1
%13
3
%38
Alès II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Chusclan Laudun - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Alès II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
10
%67
xx
2
%13
x2
3
%20
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%57
2
%29
1
%14
0
%0
0
%0
0
%0
Chusclan Laudun - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%33
xx
3
%20
x2
7
%47
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%50
1
%13
3
%38
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Alès II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Chusclan Laudun - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



