Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Anderlecht Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
15.10
Lommel
2 - 2
22.10
Anderlecht
3 - 0
29.10
Standard Liege
2 - 4
05.11
Anderlecht
3 - 0
19.11
Lierse
3 - 2
25.11
Anderlecht
1 - 0
02.12
Anderlecht
4 - 0
17.12
Charleroi
1 - 3
26.12
Anderlecht
4 - 2
28.01
St. Truidense
0 - 5
15.10
Cercle Brugge
0 - 0
22.10
RFC Seraing
1 - 3
29.10
Molenbeek
4 - 0
05.11
RFC Seraing
2 - 4
19.11
Charleroi
4 - 2
25.11
RFC Seraing
1 - 1
03.12
RFC Seraing
1 - 2
17.12
KSV Waregem
0 - 3
26.12
Club Brugge
3 - 1
28.01
RFC Seraing
2 - 1
Anderlecht - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
14
%67
Beraberlik
3
%14
Mağlubiyet
4
%19
9
%82
1
%9
1
%9
RFC Seraing - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
5
%24
Beraberlik
4
%19
Mağlubiyet
12
%57
2
%20
1
%10
7
%70
Anderlecht - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
21
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
11
%100
0
%0
RFC Seraing - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
21
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
10
%100
0
%0
Anderlecht - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
14
%67
xx
3
%14
x2
4
%19
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
9
%82
1
%9
1
%9
0
%0
0
%0
0
%0
RFC Seraing - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
12
%57
xx
4
%19
x2
5
%24
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%20
1
%10
7
%70
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Anderlecht - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
RFC Seraing - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



