Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Anstaing Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
16.10
Anstaing
0 - 1
23.10
Béthune B
0 - 3
06.11
Anstaing
2 - 2
13.11
Leers
3 - 3
27.11
Anstaing
1 - 2
11.12
Anstaing
2 - 2
29.01
Lille Fives
3 - 0
12.02
Anstaing
3 - 1
26.02
Aniche
0 - 1
19.03
Anstaing
0 - 0
21.05
Noyelles-sous-Lens
v
04.06
Wattrelos
v
11.06
Anstaing
v
16.10
Noyelles-sous-Lens
2 - 1
23.10
Lille Fives
2 - 1
06.11
Baisieux
2 - 5
13.11
Lille Fives
0 - 1
27.11
Leers
3 - 1
11.12
Lille Fives
3 - 2
29.01
Lille Fives
3 - 0
12.02
Marquette
1 - 3
26.02
Lille Fives
0 - 5
19.03
Saint-Amand-les-Eaux II
1 - 3
21.05
Wattrelos
v
04.06
Lille Fives
v
11.06
RC Roubaix
v
Anstaing - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
4
%33
Beraberlik
5
%42
Mağlubiyet
3
%25
1
%14
4
%57
2
%29
Lille Fives - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%58
Beraberlik
0
%0
Mağlubiyet
5
%42
4
%67
0
%0
2
%33
Anstaing - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Lille Fives - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Anstaing - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%33
xx
5
%42
x2
3
%25
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%14
4
%57
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Lille Fives - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%42
xx
0
%0
x2
7
%58
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%67
0
%0
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Anstaing - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lille Fives - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



