Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Aravaca Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
03.11
AD Parla
0 - 0
10.11
Aravaca
2 - 0
13.11
Los Yébenes SB
1 - 4
17.11
Aravaca
1 - 2
24.11
Inter de Madrid
2 - 0
01.12
Aravaca
0 - 2
11.12
Colmenar Viejo (K)
2 - 1
15.12
Aravaca
1 - 5
22.12
Atlético Madrid III
0 - 0
05.01
Aravaca
2 - 3
03.11
Rayo Majadah
3 - 1
10.11
Vicálvaro
0 - 1
13.11
Carabanchel
1 - 3
17.11
Rayo Vallecano II
1 - 2
24.11
Carabanchel
1 - 2
01.12
San Fernando Henares
0 - 1
11.12
Carabanchel
0 - 1
15.12
Real Aranjuez
1 - 1
22.12
Carabanchel
1 - 1
05.01
San Sebastian R.
1 - 0
Aravaca - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%24
Beraberlik
8
%38
Mağlubiyet
8
%38
3
%27
3
%27
5
%45
Carabanchel - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
3
%14
Beraberlik
10
%48
Mağlubiyet
8
%38
3
%27
4
%36
4
%36
Aravaca - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
21
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
11
%100
0
%0
Carabanchel - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
21
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
11
%100
0
%0
Aravaca - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%24
xx
8
%38
x2
8
%38
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%27
3
%27
5
%45
0
%0
0
%0
0
%0
Carabanchel - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%38
xx
10
%48
x2
3
%14
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%27
4
%36
4
%36
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Aravaca - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Carabanchel - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



