Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Arras II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
12.11
FC Raismes
3 - 0
26.11
Arras II
1 - 0
28.01
Billy-Montigny
3 - 1
11.02
Arras II
2 - 5
18.02
Anzin
3 - 0
25.02
Roubaix-Tourcoing
3 - 2
03.03
Arras II
2 - 0
10.03
Arras II
1 - 0
17.03
Arras II
1 - 1
07.04
Arras II
1 - 0
08.09
Escaudoeuvres
v
12.11
Roubaix-Tourcoing
3 - 2
26.11
Anzin
0 - 0
28.01
Roubaix-Tourcoing
3 - 1
11.02
FC Raismes
2 - 2
18.02
Waziers
0 - 2
25.02
Roubaix-Tourcoing
3 - 2
03.03
Roubaix-Tourcoing
1 - 3
10.03
Billy-Montigny
3 - 2
24.03
Roubaix-Tourcoing
2 - 3
07.04
Hellemmes AS
0 - 0
08.09
Lambersart UF
v
02.03
Roubaix-Tourcoing
v
Arras II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%40
Beraberlik
2
%13
Mağlubiyet
7
%47
4
%50
1
%13
3
%38
Roubaix-Tourcoing - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%47
Beraberlik
3
%20
Mağlubiyet
5
%33
2
%29
3
%43
2
%29
Arras II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Roubaix-Tourcoing - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Arras II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%40
xx
2
%13
x2
7
%47
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%50
1
%13
3
%38
0
%0
0
%0
0
%0
Roubaix-Tourcoing - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%33
xx
3
%20
x2
7
%47
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%29
3
%43
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Arras II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Roubaix-Tourcoing - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



