Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Băicoi Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
07.12
Tricolorul Breaza
2 - 1
01.03
Băicoi
1 - 1
08.03
Gheorgheni
0 - 1
15.03
Băicoi
0 - 1
22.03
Băicoi
1 - 0
29.03
Băicoi
1 - 0
05.04
Municipal Braşov
1 - 1
12.04
CSO Plopeni
0 - 1
18.04
Odorheiu Secuiesc
2 - 1
26.04
Băicoi
1 - 1
07.12
CSO Plopeni
2 - 2
01.03
Băicoi
1 - 1
08.03
CSO Plopeni
2 - 1
15.03
Odorheiu Secuiesc
3 - 2
22.03
Băicoi
1 - 0
29.03
CSO Plopeni
1 - 1
04.04
Odorheiu Secuiesc
3 - 0
12.04
CSO Plopeni
0 - 1
18.04
Municipal Braşov
3 - 2
26.04
CSO Plopeni
0 - 1
Băicoi - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
14
%58
Beraberlik
6
%25
Mağlubiyet
4
%17
8
%67
3
%25
1
%8
CSO Plopeni - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
8
%33
Beraberlik
8
%33
Mağlubiyet
8
%33
3
%25
4
%33
5
%42
Băicoi - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
24
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
CSO Plopeni - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
24
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
Băicoi - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
14
%58
xx
6
%25
x2
4
%17
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
8
%67
3
%25
1
%8
0
%0
0
%0
0
%0
CSO Plopeni - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%33
xx
8
%33
x2
8
%33
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%25
4
%33
5
%42
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Băicoi - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
0
1
15 - 30
2
0
2
30 - 45
0
2
2
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
2
0
2
CSO Plopeni - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
2
3
15 - 30
0
0
0
30 - 45
1
0
1
45 - 60
0
1
1
60 - 75
0
1
1
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



