Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Bailleulois Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
16.10
Bailleulois
3 - 2
23.10
ES Arques
2 - 1
06.11
Bailleulois
1 - 1
13.11
Loon-Plage II
0 - 1
27.11
Bailleulois
4 - 2
11.12
Bailleulois
8 - 1
29.01
La Gorgue
2 - 2
12.02
Bailleulois
1 - 1
26.02
Grande Synthe II
0 - 2
19.03
Bailleulois
7 - 2
21.05
Bailleulois
v
04.06
Sainghin en Weppes
v
11.06
Bailleulois
v
16.10
La Gorgue
2 - 2
23.10
Oignies
1 - 1
06.11
La Gorgue
1 - 3
13.11
Wasquehal II
7 - 0
27.11
La Gorgue
5 - 0
29.01
La Gorgue
2 - 2
05.02
Sainghin en Weppes
3 - 2
12.02
La Gorgue
0 - 1
26.02
Mons-en-Baroeul
4 - 1
19.03
La Gorgue
0 - 5
21.05
La Gorgue
v
04.06
Grande Synthe II
v
11.06
La Gorgue
v
Bailleulois - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%50
Beraberlik
3
%25
Mağlubiyet
3
%25
4
%57
2
%29
1
%14
La Gorgue - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
2
%17
Beraberlik
3
%25
Mağlubiyet
7
%58
0
%0
1
%20
4
%80
Bailleulois - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
La Gorgue - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
Bailleulois - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%50
xx
3
%25
x2
3
%25
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%57
2
%29
1
%14
0
%0
0
%0
0
%0
La Gorgue - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%58
xx
3
%25
x2
2
%17
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%20
4
%80
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Bailleulois - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
La Gorgue - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



