Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Bart Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
13.11
Grandvillars II
1 - 1
27.11
Bart
2 - 2
04.12
US Sochaux
1 - 0
12.02
Bavilliers
0 - 1
26.02
Bart
2 - 0
04.03
Larians-Munans
1 - 4
19.03
Bart
1 - 0
26.03
Montfaucon-MGV
2 - 1
02.04
Bart
1 - 2
15.04
L'Isle-sur-le-Doubs
5 - 2
14.05
Bart
v
24.09
Bart
v
08.10
Grandvillars II
v
13.11
Grandvillars II
1 - 1
27.11
US Sochaux
3 - 2
04.12
Grandvillars II
0 - 0
19.02
Larians-Munans
1 - 2
26.02
Grandvillars II
2 - 4
05.03
Châtenois-les-Forges
1 - 3
19.03
Grandvillars II
1 - 1
26.03
Haute Lizaine
3 - 3
02.04
Grandvillars II
1 - 2
15.04
Besançon Foot II
4 - 0
23.09
Grandvillars II
v
08.10
Grandvillars II
v
15.10
Morteau Montlebon II
v
Grandvillars II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
5
%29
Beraberlik
5
%29
Mağlubiyet
7
%41
3
%38
1
%13
4
%50
Bart - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Grandvillars II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Bart - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%47
xx
4
%24
x2
5
%29
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%63
2
%25
1
%13
0
%0
0
%0
0
%0
Grandvillars II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%41
xx
5
%29
x2
5
%29
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%38
1
%13
4
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Bart - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Grandvillars II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



