Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Beaucaire II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
23.10
Soleil Levant Nîmes
0 - 1
06.11
Beaucaire II
2 - 1
13.11
Alès II
1 - 1
27.11
Beaucaire II
3 - 3
08.01
Chusclan Laudun
1 - 1
15.01
Perols
1 - 0
22.01
Beaucaire II
1 - 0
29.01
Beaucaire II
3 - 0
05.02
Beaucaire II
1 - 0
12.02
Marguerittes
1 - 2
23.10
Chusclan Laudun
2 - 1
06.11
Perols
1 - 3
13.11
Chusclan Laudun
3 - 0
27.11
Perrier Vergeze
0 - 1
11.12
Marguerittes
2 - 3
08.01
Chusclan Laudun
1 - 1
15.01
Chusclan Laudun
2 - 0
22.01
Saint-Clément Montferrier II
2 - 0
05.02
Chusclan Laudun
1 - 1
12.02
Anduze
0 - 0
Beaucaire II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%46
Beraberlik
3
%23
Mağlubiyet
4
%31
4
%67
1
%17
1
%17
Chusclan Laudun - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%46
Beraberlik
3
%23
Mağlubiyet
4
%31
3
%50
1
%17
2
%33
Beaucaire II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Chusclan Laudun - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Beaucaire II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%46
xx
3
%23
x2
4
%31
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%67
1
%17
1
%17
0
%0
0
%0
0
%0
Chusclan Laudun - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%31
xx
3
%23
x2
6
%46
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
1
%17
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Beaucaire II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Chusclan Laudun - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



