Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Beauvais II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
06.11
Hautmont
0 - 1
13.11
Beauvais II
3 - 3
27.11
Pont Sainte Maxence
2 - 0
29.01
Beauvais II
2 - 1
05.02
Billy-Montigny
2 - 1
12.02
Beauvais II
1 - 3
26.02
Loos Saint-Maurice
0 - 1
05.03
Gouvieux
2 - 0
19.03
Beauvais II
1 - 0
02.04
Biache
1 - 0
06.11
Hautmont
0 - 1
13.11
Biache
2 - 2
27.11
Breteuil
6 - 1
11.12
Pont Sainte Maxence
2 - 1
29.01
Hautmont
4 - 2
12.02
Hautmont
0 - 0
26.02
Billy-Montigny
5 - 2
05.03
Bethisy
0 - 0
19.03
Hautmont
7 - 1
02.04
Hautmont
0 - 3
Beauvais II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%36
Beraberlik
1
%7
Mağlubiyet
8
%57
3
%50
1
%17
2
%33
Hautmont - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%29
Beraberlik
4
%29
Mağlubiyet
6
%43
1
%14
2
%29
4
%57
Beauvais II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Hautmont - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Beauvais II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%36
xx
1
%7
x2
8
%57
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
1
%17
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Hautmont - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%43
xx
4
%29
x2
4
%29
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%14
2
%29
4
%57
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Beauvais II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Hautmont - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



