Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Beauvais II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
27.11
Pont Sainte Maxence
2 - 0
29.01
Beauvais II
2 - 1
05.02
Billy-Montigny
2 - 1
12.02
Beauvais II
1 - 3
26.02
Loos Saint-Maurice
0 - 1
05.03
Gouvieux
2 - 0
19.03
Beauvais II
1 - 0
02.04
Biache
1 - 0
16.04
Beauvais II
3 - 0
23.04
Saint-Pol-sur-Ternoise
1 - 2
27.11
Pont Sainte Maxence
2 - 0
11.12
Pont Sainte Maxence
2 - 1
29.01
Biache
3 - 3
12.02
Saint-Pol-sur-Ternoise
3 - 0
26.02
Pont Sainte Maxence
0 - 1
05.03
Chambly III
0 - 2
19.03
Pont Sainte Maxence
2 - 2
02.04
Pont Sainte Maxence
1 - 0
16.04
Gouvieux
2 - 1
23.04
Pont Sainte Maxence
4 - 1
Beauvais II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
7
%44
Beraberlik
1
%6
Mağlubiyet
8
%50
4
%57
1
%14
2
%29
Pont Sainte Maxence - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%44
Beraberlik
2
%13
Mağlubiyet
7
%44
2
%29
1
%14
4
%57
Beauvais II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
16
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Pont Sainte Maxence - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
16
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Beauvais II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%44
xx
1
%6
x2
8
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%57
1
%14
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Pont Sainte Maxence - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%44
xx
2
%13
x2
7
%44
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%29
1
%14
4
%57
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Beauvais II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Pont Sainte Maxence - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



