Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
23.10
Bétheny
1 - 2
30.10
Esperance Rémoise
2 - 1
06.11
Bétheny
1 - 1
13.11
Bazeilles
4 - 1
27.11
Bétheny
2 - 2
04.12
La Neuvillette-Jamin
5 - 0
11.12
Bétheny
2 - 0
05.03
Nord Champagne
3 - 0
19.03
Bétheny
5 - 1
26.03
Bogny-sur-Meuse B
1 - 3
04.06
Qui Vive Douzy
v
08.10
Bétheny
v
29.10
Bétheny
v
16.10
Bazeilles
0 - 0
23.10
Val de l'Aisne
3 - 0
30.10
Bazeilles
4 - 4
06.11
Esperance Rémoise
2 - 1
13.11
Bazeilles
4 - 1
27.11
Bazeilles
0 - 3
04.12
Qui Vive Douzy
4 - 3
11.12
Bazeilles
1 - 0
05.03
Bazeilles
6 - 0
19.03
Nouvion-sur-Meuse
0 - 1
04.06
Bazeilles
v
08.10
Bazeilles
v
22.10
Etain Buzy
v
Bétheny - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%36
Beraberlik
3
%21
Mağlubiyet
6
%43
3
%43
3
%43
1
%14
Bazeilles - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%46
Beraberlik
2
%15
Mağlubiyet
5
%38
2
%33
0
%0
4
%67
Bétheny - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Bazeilles - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Bétheny - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%36
xx
3
%21
x2
6
%43
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%43
3
%43
1
%14
0
%0
0
%0
0
%0
Bazeilles - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%38
xx
2
%15
x2
6
%46
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%33
0
%0
4
%67
0
%0
0
%0
0
%0
Bétheny - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Bazeilles - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



