Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Billy-Montigny Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
08.10
Billy-Montigny
1 - 1
22.10
Roubaix-Tourcoing
0 - 2
05.11
Billy-Montigny
0 - 0
12.11
Billy-Montigny
0 - 0
26.11
Ecourt st Quentin
0 - 0
28.01
Billy-Montigny
3 - 1
11.02
Neuville-en-Ferrain
6 - 0
18.02
Billy-Montigny
3 - 0
25.02
Billy-Montigny
4 - 0
03.03
Wasquehal II
1 - 2
08.10
Lambersart UF
2 - 1
22.10
Roubaix-Tourcoing
0 - 2
05.11
Ecourt st Quentin
0 - 1
12.11
Roubaix-Tourcoing
3 - 2
26.11
Anzin
0 - 0
28.01
Roubaix-Tourcoing
3 - 1
11.02
FC Raismes
2 - 2
18.02
Waziers
0 - 2
25.02
Roubaix-Tourcoing
3 - 2
03.03
Roubaix-Tourcoing
1 - 3
Billy-Montigny - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%50
Beraberlik
4
%33
Mağlubiyet
2
%17
3
%43
3
%43
1
%14
Roubaix-Tourcoing - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%58
Beraberlik
2
%17
Mağlubiyet
3
%25
2
%40
2
%40
1
%20
Billy-Montigny - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Roubaix-Tourcoing - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
Billy-Montigny - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%50
xx
4
%33
x2
2
%17
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%43
3
%43
1
%14
0
%0
0
%0
0
%0
Roubaix-Tourcoing - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%25
xx
2
%17
x2
7
%58
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%40
2
%40
1
%20
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Billy-Montigny - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Roubaix-Tourcoing - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



