Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Blava 1928 Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
07.03
Nafta Gbely
2 - 3
15.03
Blava 1928
1 - 2
22.03
Slovan Levice
1 - 1
28.03
Blava 1928
4 - 3
02.04
Nove Mesto
0 - 1
11.04
Blava 1928
1 - 1
18.04
Trencianske Stankovce
5 - 0
25.04
Blava 1928
0 - 1
03.05
Trebatice
2 - 2
09.05
Blava 1928
1 - 2
07.06
MFK Dubnica
v
14.06
Blava 1928
v
07.03
MFK Dubnica
6 - 1
14.03
SKF Sered
1 - 0
21.03
Nafta Gbely
3 - 1
28.03
SKF Sered
0 - 2
05.04
Slovan Levice
2 - 0
11.04
SKF Sered
1 - 2
18.04
Nove Mesto
0 - 2
25.04
SKF Sered
2 - 1
03.05
Trencianske Stankovce
2 - 1
09.05
SKF Sered
3 - 3
07.06
SKF Sered
v
14.06
Pata
v
Blava - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
11
%44
Beraberlik
4
%16
Mağlubiyet
10
%40
6
%46
2
%15
5
%38
Sered - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
8
%32
Beraberlik
3
%12
Mağlubiyet
14
%56
2
%17
0
%0
10
%83
Blava - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
25
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
13
%100
0
%0
Sered - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
25
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
Blava - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
11
%44
xx
4
%16
x2
10
%40
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
6
%46
2
%15
5
%38
0
%0
0
%0
0
%0
Sered - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
14
%56
xx
3
%12
x2
8
%32
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%17
0
%0
10
%83
0
%0
0
%0
0
%0
Blava - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Sered - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



