Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Bogny-sur-Meuse Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
06.11
Bogny-sur-Meuse
1 - 2
13.11
Pagny Sur Moselle
2 - 0
27.11
Bogny-sur-Meuse
4 - 2
04.12
Bogny-sur-Meuse
1 - 1
29.01
Bogny-sur-Meuse
4 - 0
05.02
Bogny-sur-Meuse
0 - 1
12.02
Bogny-sur-Meuse
1 - 1
26.02
Saint-Neuves-Maisons
1 - 0
05.03
Bogny-sur-Meuse
0 - 1
19.03
Cormontreuil
0 - 0
06.11
Marnaval
0 - 3
13.11
Epernay II
5 - 1
04.12
Epernay II
4 - 1
11.12
Chaumont
2 - 2
29.01
Saint-Meziery
0 - 1
05.02
Epernay II
2 - 3
12.02
Epernay II
0 - 3
26.02
RCS La Chapelle
0 - 0
05.03
Nogent-sur-Seine
1 - 1
19.03
Epernay II
0 - 2
Bogny-sur-Meuse - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
4
%24
Beraberlik
6
%35
Mağlubiyet
7
%41
4
%40
3
%30
3
%30
Epernay II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%41
Beraberlik
5
%29
Mağlubiyet
5
%29
3
%38
4
%50
1
%13
Bogny-sur-Meuse - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
10
%100
0
%0
Epernay II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Bogny-sur-Meuse - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%24
xx
6
%35
x2
7
%41
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%40
3
%30
3
%30
0
%0
0
%0
0
%0
Epernay II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%29
xx
5
%29
x2
7
%41
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%38
4
%50
1
%13
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Bogny-sur-Meuse - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Epernay II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



