Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Bourg-Blanc GSY Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
22.10
Plabennec B
3 - 3
12.11
Plouzané
4 - 1
19.11
Bourg-Blanc GSY
2 - 1
26.11
Bourg-Blanc GSY
2 - 0
03.12
AS Brest
4 - 1
10.12
Bourg-Blanc GSY
2 - 2
14.01
Milizac Saint-Pierre B
1 - 1
21.01
Bourg-Blanc GSY
2 - 0
04.02
Saint-Thegonnec
1 - 1
11.02
Bourg-Blanc GSY
4 - 1
22.10
Plabennec B
3 - 3
12.11
ASPTT Brest
0 - 0
19.11
ESL Brest
4 - 0
26.11
Plabennec B
0 - 2
03.12
Saint-Pierre Plouescat
1 - 1
10.12
Plabennec B
2 - 4
14.01
Portsall Kersaint
2 - 0
21.01
Plabennec B
2 - 1
04.02
Lesneven
3 - 3
11.02
Plabennec B
0 - 1
Bourg-Blanc GSY - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%38
Beraberlik
5
%38
Mağlubiyet
3
%23
5
%83
1
%17
0
%0
Plabennec B - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
2
%15
Beraberlik
6
%46
Mağlubiyet
5
%38
0
%0
5
%71
2
%29
Bourg-Blanc GSY - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Plabennec B - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Bourg-Blanc GSY - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%38
xx
5
%38
x2
3
%23
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%83
1
%17
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Plabennec B - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%38
xx
6
%46
x2
2
%15
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%71
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Bourg-Blanc GSY - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Plabennec B - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



