Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Camon B Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
02.10
Camon B
0 - 1
16.10
Château-Thierry Etampes
1 - 3
23.10
Camon B
3 - 3
06.11
Camon B
4 - 3
13.11
Grandvilliers
4 - 2
27.11
Camon B
0 - 3
11.12
Camon B
3 - 1
29.01
Pays Neslois
1 - 1
12.02
Liancourt Clermont
1 - 1
26.02
Camon B
3 - 0
07.05
Pays du Valois
v
14.05
Camon B
v
21.05
Le Portel B
v
16.10
Balagny St Epin
4 - 1
23.10
Grandvilliers
1 - 1
06.11
Château-Thierry Etampes
4 - 1
13.11
Grandvilliers
4 - 2
27.11
Villeneuve St-Germain
1 - 0
11.12
Grandvilliers
2 - 2
29.01
Grandvilliers
0 - 1
12.02
Pays Neslois
3 - 1
26.02
Grandvilliers
4 - 2
19.03
Senlis B
2 - 2
07.05
Grandvilliers
v
14.05
Margny-lès-Compiègne
v
21.05
Pays du Valois
v
Camon B - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%45
Beraberlik
3
%27
Mağlubiyet
3
%27
3
%50
1
%17
2
%33
Grandvilliers - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
2
%17
Beraberlik
3
%25
Mağlubiyet
7
%58
0
%0
1
%17
5
%83
Camon B - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
11
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Grandvilliers - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Camon B - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%45
xx
3
%27
x2
3
%27
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
1
%17
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Grandvilliers - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%58
xx
3
%25
x2
2
%17
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%17
5
%83
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Camon B - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Grandvilliers - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



