Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Casinca II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
15.01
Pieve di Lota
3 - 2
05.02
Costa Verde
3 - 0
26.02
Corte II
3 - 1
12.03
Casinca II
2 - 0
10.09
Bonifacio
3 - 2
08.10
Biguglia B
2 - 6
15.10
Casinca II
2 - 2
22.10
Pieve di Lota
4 - 2
29.10
Casinca II
1 - 1
12.11
Casinca II
2 - 5
18.02
Nebbiu
v
03.03
Casinca II
v
10.03
Gallia Lucciana II
v
15.01
Bonifacio
0 - 1
29.01
Eccica Suarella
1 - 1
12.02
Eccica Suarella
3 - 4
26.02
Biguglia B
0 - 0
14.05
Eccica Suarella
3 - 0
10.09
Eccica Suarella
2 - 1
08.10
Nebbiu
2 - 3
15.10
Eccica Suarella
4 - 1
22.10
Gallia Lucciana II
0 - 1
29.10
Eccica Suarella
2 - 1
18.02
Bonifacio
v
03.03
Eccica Suarella
v
10.03
Biguglia B
v
Casinca II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
1
%17
Beraberlik
2
%33
Mağlubiyet
3
%50
0
%0
2
%67
1
%33
Eccica Suarella - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
5
%100
Beraberlik
0
%0
Mağlubiyet
0
%0
2
%100
0
%0
0
%0
Casinca II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
6
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
3
%100
0
%0
Eccica Suarella - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
5
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
2
%100
0
%0
Casinca II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%17
xx
2
%33
x2
3
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%67
1
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Eccica Suarella - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
0
%0
xx
0
%0
x2
5
%100
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%100
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Casinca II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Eccica Suarella - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



