Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Castlebar Celtic Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
01.12
Castlebar Celtic
2 - 2
08.12
UCD Waves (K)
0 - 1
12.01
Galway WFC (K)
1 - 1
19.01
Castlebar Celtic
9 - 1
26.01
Castlebar Celtic
4 - 4
02.02
Galway WFC (K)
0 - 1
16.02
Castlebar Celtic
5 - 0
23.02
Peamount (K)
5 - 2
02.03
Castlebar Celtic
7 - 2
16.03
Wexford (K)
2 - 0
08.12
UCD Waves (K)
0 - 1
15.12
Shamrock (K)
2 - 2
12.01
UCD Waves (K)
3 - 3
19.01
Peamount (K)
3 - 0
26.01
UCD Waves (K)
5 - 0
02.02
Wexford (K)
1 - 0
16.02
Raheny Utd
4 - 1
23.02
UCD Waves (K)
3 - 2
02.03
UCD Waves (K)
1 - 2
16.03
Cork City (K)
0 - 3
Castlebar - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
8
%47
Beraberlik
3
%18
Mağlubiyet
6
%35
5
%63
1
%13
2
%25
UCD Waves (K) - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%39
Beraberlik
3
%17
Mağlubiyet
8
%44
3
%33
2
%22
4
%44
Castlebar - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
UCD Waves (K) - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
18
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
Castlebar - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%47
xx
3
%18
x2
6
%35
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%63
1
%13
2
%25
0
%0
0
%0
0
%0
UCD Waves (K) - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%44
xx
3
%17
x2
7
%39
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%33
2
%22
4
%44
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Castlebar - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
UCD Waves (K) - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



