Sezon İstatistikleri
Cerro
Cerro - Maç Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:2
Oran:
2.02
%40
Beraberlik:2
Oran:
2.67
%40
Mağlubiyet:1
Oran:
2.88
%20
CA Progreso
CA Progreso - Maç Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:0
Oran:
2.88
%0
Beraberlik:3
Oran:
2.67
%75
Mağlubiyet:1
Oran:
2.02
%25
Cerro
Cerro - İlk Yarı Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:2
Oran:
2.82
%40
Beraberlik:2
Oran:
1.68
%40
Mağlubiyet:1
Oran:
3.78
%20
CA Progreso
CA Progreso - İlk Yarı Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:1
Oran:
3.78
%25
Beraberlik:1
Oran:
1.68
%25
Mağlubiyet:2
Oran:
2.82
%50
Cerro
Cerro - 0.5 Üst
(İç Saha)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:5
Oran:
-
%100
CA Progreso
CA Progreso - 0.5 Üst
(Deplasman)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:4
Oran:
-
%100
Cerro
Cerro - 1.5 Üst
(İç Saha)
Alt:1
Oran:
2.09
%0
Üst:4
Oran:
1.36
%100
CA Progreso
CA Progreso - 1.5 Üst
(Deplasman)
Alt:0
Oran:
2.09
%0
Üst:4
Oran:
1.36
%100
Cerro
Cerro - 2.5 Üst
(İç Saha)
Alt:3
Oran:
-
%60
Üst:2
Oran:
-
%40
CA Progreso
CA Progreso - 2.5 Üst
(Deplasman)
Alt:3
Oran:
-
%75
Üst:1
Oran:
-
%25
Cerro
Cerro - 3.5 Üst
(İç Saha)
Alt:5
Oran:
-
%100
Üst:0
Oran:
-
%0
CA Progreso
CA Progreso - 3.5 Üst
(Deplasman)
Alt:3
Oran:
-
%75
Üst:1
Oran:
-
%25
Cerro
Cerro - 4.5 Üst
(İç Saha)
Alt:5
Oran:
-
%100
Üst:0
Oran:
-
%0
CA Progreso
CA Progreso - 4.5 Üst
(Deplasman)
Alt:3
Oran:
-
%75
Üst:1
Oran:
-
%25
Cerro
Cerro - 5.5 Üst
(İç Saha)
Alt:5
Oran:
-
%100
Üst:0
Oran:
-
%0
CA Progreso
CA Progreso - 5.5 Üst
(Deplasman)
Alt:4
Oran:
-
%100
Üst:0
Oran:
-
%0
Cerro
Cerro - Karşılıklı Gol
(İç Saha)
Var:4
Oran:
1.95
%80
Yok:1
Oran:
1.42
%75
CA Progreso
CA Progreso - Karşılıklı Gol
(Deplasman)
Var:4
Oran:
1.95
%100
Yok:0
Oran:
1.42
%0
Maç Başına Ortalamalar
Cerro
Cerro - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
0
1
15 - 30
0
0
0
30 - 45
2
2
4
45 - 60
2
0
2
60 - 75
0
0
0
75 - 90
1
3
4
CA Progreso
CA Progreso - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
1
2
15 - 30
0
1
1
30 - 45
0
2
2
45 - 60
3
1
4
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
2
2
Kazanma Farkları
3
1 Fark
1
0
2 Fark
0
0
3+ Fark
0
Kaybetme Farkları
2
1 Fark
1
0
2 Fark
1
0
3+ Fark
2
Sıradaki Gol
4
0 - 0
3
3
0 - 1
2
0
1 - 0
0
2
1 - 1
2
0
0 - 2
0
0
2 - 0
0
Cerro
Cerro
CA Progreso
CA Progreso
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
Cerro
Cerro
CA Progreso
CA Progreso
En Golcüler
Sahadan