CFR Cluj - Maç Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:2
Oran:
2.01
%67
Beraberlik:0
Oran:
2.66
%0
Mağlubiyet:1
Oran:
2.85
%33
Farul - Maç Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:1
Oran:
2.85
%50
Beraberlik:1
Oran:
2.66
%50
Mağlubiyet:0
Oran:
2.01
%0
CFR Cluj - İlk Yarı Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:2
Oran:
2.68
%67
Beraberlik:0
Oran:
1.65
%0
Mağlubiyet:1
Oran:
3.56
%33
Farul - İlk Yarı Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:0
Oran:
3.56
%0
Beraberlik:2
Oran:
1.65
%100
Mağlubiyet:0
Oran:
2.68
%0
CFR Cluj - 0.5 Üst
(İç Saha)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:3
Oran:
-
%100
Farul - 0.5 Üst
(Deplasman)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:2
Oran:
-
%100
CFR Cluj - 1.5 Üst
(İç Saha)
Alt:2
Oran:
6.25
%0
Üst:1
Oran:
-
%100
Farul - 1.5 Üst
(Deplasman)
Alt:0
Oran:
6.25
%0
Üst:2
Oran:
-
%100
CFR Cluj - 2.5 Üst
(İç Saha)
Alt:2
Oran:
1.33
%67
Üst:1
Oran:
2.17
%33
Farul - 2.5 Üst
(Deplasman)
Alt:2
Oran:
1.33
%100
Üst:0
Oran:
2.17
%0
CFR Cluj - 3.5 Üst
(İç Saha)
Alt:2
Oran:
-
%67
Üst:1
Oran:
4.13
%33
Farul - 3.5 Üst
(Deplasman)
Alt:2
Oran:
-
%100
Üst:0
Oran:
4.13
%0
CFR Cluj - 4.5 Üst
(İç Saha)
Alt:2
Oran:
-
%67
Üst:1
Oran:
8.32
%33
Farul - 4.5 Üst
(Deplasman)
Alt:2
Oran:
-
%100
Üst:0
Oran:
8.32
%0
CFR Cluj - 5.5 Üst
(İç Saha)
Alt:2
Oran:
-
%67
Üst:1
Oran:
-
%33
Farul - 5.5 Üst
(Deplasman)
Alt:2
Oran:
-
%100
Üst:0
Oran:
-
%0
CFR Cluj - Karşılıklı Gol
(İç Saha)
Var:1
Oran:
1.87
%33
Yok:2
Oran:
1.47
%75
Farul - Karşılıklı Gol
(Deplasman)
Var:1
Oran:
1.87
%50
Yok:1
Oran:
1.47
%50
Maç Başına Ortalamalar
CFR Cluj - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
1
1
15 - 30
1
0
1
30 - 45
3
1
4
45 - 60
0
1
1
60 - 75
1
0
1
75 - 90
0
0
0
Farul - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
1
1
15 - 30
0
0
0
30 - 45
1
0
1
45 - 60
1
0
1
60 - 75
0
0
0
75 - 90
1
0
1
Kazanma Farkları
1
1 Fark
2
2
2 Fark
1
0
3+ Fark
0
Kaybetme Farkları
1
1 Fark
0
1
2 Fark
0
0
3+ Fark
0
Sıradaki Gol
3
0 - 0
2
1
0 - 1
2
1
1 - 0
2
1
1 - 1
1
0
0 - 2
0
0
2 - 0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
En Golcüler
En Çok Forma Giyenler

