Aralarındaki Maçlar
12.04
Chamarel
0 - 3
19.04
ASPL 2000
6 - 1
26.04
Chamarel
2 - 1
29.04
Cercle de Joachim
2 - 0
03.05
Chamarel
3 - 2
10.05
Rivière du Rempart
1 - 1
31.05
Chamarel
1 - 0
04.06
Curepipe Starlight
2 - 0
07.06
Chamarel
3 - 3
30.06
Pamplemousses
2 - 1
12.04
ASPL 2000
0 - 2
19.04
ASPL 2000
6 - 1
26.04
Cercle de Joachim
0 - 0
29.04
Entente Boulet Rouge
0 - 5
03.05
ASPL 2000
2 - 2
10.05
La Cure Sylvester
0 - 1
31.05
ASPL 2000
2 - 2
03.06
Quatre Bornes
0 - 2
07.06
ASPL 2000
3 - 2
30.06
Petite Rivière Noire
0 - 1
Chamarel - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
8
%24
Beraberlik
7
%21
Mağlubiyet
19
%56
5
%29
4
%24
8
%47
ASPL - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
20
%59
Beraberlik
9
%26
Mağlubiyet
5
%15
8
%47
6
%35
3
%18
Chamarel - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
34
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
17
%100
0
%0
ASPL - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
34
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
17
%100
0
%0
Chamarel - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%24
xx
7
%21
x2
19
%56
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%29
4
%24
8
%47
0
%0
0
%0
0
%0
ASPL - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%15
xx
9
%26
x2
20
%59
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
8
%47
6
%35
3
%18
0
%0
0
%0
0
%0
Chamarel - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
ASPL - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



