Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Chambly III Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
11.12
Chambly III
3 - 1
29.01
Beauvais II
2 - 1
12.02
Hautmont
0 - 0
26.02
Chambly III
1 - 2
05.03
Chambly III
0 - 2
19.03
Breteuil
1 - 0
02.04
Chambly III
2 - 1
16.04
Loos Saint-Maurice
1 - 2
23.04
Chambly III
2 - 1
07.05
Avion
1 - 1
29.01
Beauvais II
2 - 1
05.02
Billy-Montigny
2 - 1
12.02
Beauvais II
1 - 3
26.02
Loos Saint-Maurice
0 - 1
05.03
Gouvieux
2 - 0
19.03
Beauvais II
1 - 0
02.04
Biache
1 - 0
16.04
Beauvais II
3 - 0
23.04
Saint-Pol-sur-Ternoise
1 - 2
07.05
Beauvais II
0 - 1
Chambly III - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%35
Beraberlik
4
%24
Mağlubiyet
7
%41
5
%56
1
%11
3
%33
Beauvais II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%41
Beraberlik
1
%6
Mağlubiyet
9
%53
3
%33
0
%0
6
%67
Chambly III - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
Beauvais II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
Chambly III - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%35
xx
4
%24
x2
7
%41
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%56
1
%11
3
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Beauvais II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
9
%53
xx
1
%6
x2
7
%41
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%33
0
%0
6
%67
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Chambly III - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Beauvais II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



