Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Chantilly II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
02.10
Chantilly II
8 - 3
16.10
Saint-Maximin
0 - 6
23.10
Chantilly II
1 - 3
06.11
AFC Creil
5 - 0
13.11
Chantilly II
4 - 4
22.01
Chantilly II
0 - 1
29.01
Moreuil
1 - 2
12.02
US Abbeville
1 - 6
19.02
Chantilly II
2 - 2
26.02
Chantilly II
0 - 4
26.03
Chantilly II
v
02.04
RC Amiens
v
16.04
Chantilly II
v
02.10
Montdidier
2 - 2
16.10
La Montoye
0 - 1
23.10
Saint-Valéry
3 - 0
05.11
La Montoye
3 - 1
13.11
US Montreuil
1 - 2
29.01
La Montoye
0 - 1
05.02
Saint-Maximin
0 - 3
12.02
La Montoye
6 - 3
19.02
Miannay
1 - 1
26.02
AFC Creil
1 - 1
26.03
Moreuil
v
02.04
La Montoye
v
16.04
US Abbeville
v
Chantilly II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
4
%36
Beraberlik
2
%18
Mağlubiyet
5
%45
1
%17
2
%33
3
%50
La Montoye - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
5
%45
Beraberlik
3
%27
Mağlubiyet
3
%27
2
%33
3
%50
1
%17
Chantilly II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
11
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
La Montoye - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
11
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Chantilly II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%36
xx
2
%18
x2
5
%45
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%17
2
%33
3
%50
0
%0
0
%0
0
%0
La Montoye - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%27
xx
3
%27
x2
5
%45
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%33
3
%50
1
%17
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Chantilly II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
La Montoye - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



