Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Chantilly II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
25.02
Albert USOAS
3 - 1
03.03
AC Amiens B
0 - 6
10.03
Chantilly II
3 - 0
17.03
Chantilly II
2 - 0
24.03
Balagny St Epin
3 - 1
07.04
Chantilly II
1 - 0
21.04
Miannay
2 - 2
28.04
Chantilly II
4 - 1
05.05
Friville-Escarbotin
0 - 3
12.05
Chantilly II
4 - 0
08.09
Chantilly II
v
18.02
Plessis Brion
2 - 1
25.02
Chambly III
0 - 0
03.03
Senlis B
0 - 1
10.03
Plessis Brion
1 - 0
17.03
Plessis Brion
3 - 1
07.04
Friville-Escarbotin
0 - 4
28.04
Plessis Brion
0 - 1
05.05
Balagny St Epin
1 - 0
12.05
Plessis Brion
4 - 0
26.05
Plessis Brion
3 - 0
08.09
Plessis Brion
v
Chantilly II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
12
%71
Beraberlik
1
%6
Mağlubiyet
4
%24
9
%100
0
%0
0
%0
Plessis Brion - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
10
%59
Beraberlik
4
%24
Mağlubiyet
3
%18
2
%29
3
%43
2
%29
Chantilly II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
Plessis Brion - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Chantilly II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
12
%71
xx
1
%6
x2
4
%24
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Plessis Brion - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%18
xx
4
%24
x2
10
%59
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%29
3
%43
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Chantilly II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Plessis Brion - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



